MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Neyi Nereye Atıyoruz ( FTP )
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Arkadaşlar sıkıntılı bir süreçten sonra sonunda Filezilla ya giriş yaptım ama neyi nereye atıyoruz ? temalar nereye ? eklentiler nereye ? söyleyinde test edeceğim çalışıyor mu diye ?  Süper lütfen yardımcı olurmusunuz ? nereye ne atmam gerekli bundan sonra ?

bunları listeledi böyle ama neyi nereye atacağım da test edeceğim mesela temaları , eklentileri nereye atıyoruz ? nasıl atıpta test edeceğim çalışıyor mu diye ? ne nereye atılacak ?

( internetten indirdiklerimiz )

resim
000webhost kullandığım için bilgim var  domain sunucuya yapıştır : username kullanıcıya: Şifreyi de yaz bağlanmayı dene olmazsa söyle bir çözüm bulalım
(15-12-2015, Saat:15:56) pid=\124843' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15-12-2015, Saat:16:03)Quitter Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]000webhost kullandığım için bilgim var  domain sunucuya yapıştır : username kullanıcıya: Şifreyi de yaz bağlanmayı dene olmazsa söyle bir çözüm bulalım
Olmuyor birader hiç bi şekilde  Hayal Kırıklığı Hayal Kırıklığı
domain adresini ver birde ben deneyim kardeşim 
(15-12-2015, Saat:16:11)Quitter Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]domain adresini ver birde ben deneyim kardeşim 

Kardeşim yardımcı olmuyrsun sen deneyinc ene değişecek ?
(15-12-2015, Saat:16:18)Orjinal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(15-12-2015, Saat:16:11)Quitter Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]domain adresini ver birde ben deneyim kardeşim 

WebHost'dan kaldır baştan ekle.
(15-12-2015, Saat:16:22)Quitter Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(15-12-2015, Saat:16:18)Orjinal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

WebHost'dan kaldır baştan ekle.

nasıl anlamadım ?
resim
resim
resim
Sayfalar: 1 2 3 4