MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Jenerik Domain - [torrentdeposu] - com - Her şey Hazır
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
resim

Site adresi:
Kod:
www.torrentdeposu.com
Site için istenen fiyat (Açık arttırma başlangıç fiyatı): 125 TL
Sitenin aylık getirisi: Henüz yok.
Sitenin açılış tarihi: 22-11-2015
Kategori, sitenin içeriği nedir: Torrent; Oyun - Program - Film - İşletim Sistemi - Mobil
Günlük hit sayısı: 50-75
Ziyaretçi kaynağı: %100 Google
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 11 Aylık domain, PR0
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içeriği ile birlikte satılık.
Hosting dahil midir: Dahildir, fakat hosting ayda 9.99 TL gibi makul bir fiyat ile satın alınmıştır, alacak arkadaşa devredilir.
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok.
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok.
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Ücretsiz Yazılım.
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Yok.
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hiçbir problem bulunmamakta.

Kaliteli bir forum olduğu için en yüksek teklifi veren alıcı alır. Alacak arkadaşa domain, hosting komple devredilmektedir. 
Lütfen konuyu baltalayacak yorumlar yapmayınız.
Merhaba JohnVasquez,
Aşağıda sitenize ait istatistik raporu mevcut. Ancak görünen o ki bu istatistiğe karşı, sunduğunuz fiyat pek te makul değil. Çünkü "75" konusu, "99" mesajı olan bir forum, 125 ₺ eder mi bilmiyorum. Ha, tabi ki de sitenin temasını ücretli yaptırıp/satın alıp, parasını da sitenin satış fiyatına ilaveten ekliyorsanız, tabi aşağı-yukarı olabilir diye düşünüyorum..

Kod:
Toplam Konular: 75
Toplam Yorumlar: 99
Toplam Kayıtlı Kullanıcılar: 8
Son Kayıt Olan Kullanıcı: YsfYldzBam, Aramıza Hoşgeldiniz.
Online Rekorumuz: 10 Kullanıcı İle 11-23-2015 Tarihinde, Saat 02:52 PM Gerçekleşmiştir.

Umarım hayırlı satışlar gerçekleştirirsiniz.

Teşekkür ederim.
İyi günler, Saygılarımla... Gülümseme
Sadece ismi jenerik diye 2 günlük siteyi 125 tl'ye satmanız garip. 

İyi satışlar yinede.
jenerik ile projelik domainleri artık birbirinden ayırsanız daha iyi olacak. sesnin domain projelik domaindir