MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Çoklu Konu Seçememe - Oy verememe - Hızlı Editleyememe Sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site  Site Adresi :
Kod:
www.memoryhackers.com

Versiyon MyBB Sürümü : 1.8.6
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :  Gizli İçerik Plugin (1.0) , Ziyaretçiye Konu İçeriğini Gizleme (1.0) , Inferno Sohbet Eklentisi (1.3) , ProStats /proʊˈstæts/ (1.9.6)

Hata-Sorun Sorun açıklaması : Çoklu konu seçme yapamıyorum. Mesela 3 tane konu seçiyorum aşağıdaki moderasyon aracından sil diyeceğim git butonun yanında 0 seçili gözüküyo ve olmuyor. Yada bir konuya oy veremiyorum. Ayriyettende hızlı konu ismi edit çalışmıyor. Yani konu ismine mouse sol tıkla basılı tuttuğunda konunun ismini içine girmeden editliyorduk oda çalışmıyor. Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : resim Hatanın nerde olduğunu bilmediğimden denediğim işlemler şunlar: Headerinclude şablonunu orjinale çevirmek , header şablonunu orjinale çevirmek , tüm eklentileri kapatmak. Hiçbir türlü düzelmedi. Nerde çakışma var bulamadım bi türlü.
Bu İşlemi Default Temada Denedinizmi ?
(05-12-2015, Saat:21:47)Incore Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu İşlemi Default Temada Denedinizmi ?
Evet, gene çözülmedi  Kafası Karışmış
(05-12-2015, Saat:21:48)nader11ndeu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(05-12-2015, Saat:21:47)Incore Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu İşlemi Default Temada Denedinizmi ?

Sorun Temada Olmaya Bilir
(05-12-2015, Saat:21:52)Incore Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(05-12-2015, Saat:21:48)nader11ndeu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Sorun Temada Olmaya Bilir
Evet sorun temada değil zaten tüm yüklediğim temalarda aynı olay mevcut. Defaultta bile.
Yardım edebilecek yok mu ?
nader sana çözüm yok
Hocam Bu Sorunlar Genellikle Temadan Kaynaklanır. Ancak Sizde Durum Farklı Galiba Eklentileri Devre Dışı Bırakıp Default Temada Deneyin.
Sayfalar: 1 2