MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: WordPresi Portal yaptım ve MyBB Forum entegre ettim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Evet arkadaşlar MyBB ile biraz gecikmeli tanıştım ama çok sevdim ve çabuk adapte oldum. Herkesin çok merak ettiği ve merakla beklediği MyBB+WP entegresini yaptım. Her ikisine de WP veri tabanından giriş yapılıyor. MyBB admin KP ise, entegre olduğu için WP konrol panelinden giriyorsunuz. Test site burada. İlgi görürse anlatım yaparım. Bakın ve değerlendirin. MyBB 1.6.8. WP 3.4.1 versiyondur.Gülümseme
Ayrıca Wp All in Seo sayesinde çok güzel seo alıyor
çok ta güzel olmuş..
Evet bazı kullanıcıların bu yönde istekte bulundukları doğru madem bu işe girdiniz daha iyi tasarımlar yapıp güzel editlemelerde bulunarak bunu profesyonel bir hale getirebilirsiniz.

iyi forumlar...
harika olmuş wordpress ve forum şeklinde kullanıyorum ben de. Entegreyi nasıl yaptığınızı açıklayıcı bir şekilde anlatmanızı istiyorum Gülümseme
süper olmuş şu anlatımıda yapsanız çok daha süper olacak
Tam aradığım konu ve burada kalmış hemi de 2012 de yazılmış.
Var mı bu konu da yardımcı olabilecek Portal sayfasını Wordpress olarak kurmak istiyorum ancak kodlama bilgim yok.
Yardımcı olacak herkeslere teşekkürler.