MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Toplu konu silme/taşıma Sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar forumuma bugün virüs bulaşmış. Toplu konu sileceğim veya taşıyacağım ama aşağıdaki gibi konuları seçemiyorum.

resim

Konuları seçip, GİT e tıklıyorum fakat "konu seçmediniz" diyor. Zaten seçtiğim halde git kısmı SIFIR olarak görünüyor.

Acil bir durumdayım. Forumumu kapatmak zorunda kaldım. En az 20-30 tane böyle konu silmem lazım. 

Acil yardım eder misiniz bu sorunu nasıl düzeltebilirim.
Site Adresinizi öğrenebilirmiyim acaba
bydestanss öm kutun dolmuş boşalt öm gönderemiyorum 

soruna gelecek olursak konu içne girip alttan yönetici araçlarından silebilirsiniz  exe nin site adrsi:http://www.biyomedikalturkiye.com/forum/index.php
site adresim aşağıda fakat forumu kapattım. Çünkü virüsler üye olmuşlar ve bir sürü konu açmışlar. Silince tekrar aktif edeceğim.

Kod:
www.biyomedikalturkiye.com

Konu içeriğinden silmeyi biliyorum fakat ben toplu silmek istiyorum. ayrıca taşıma yapmak istediğim zaman da yapamıyorum. Bu sorunu ilk defa yaşıyorum. Lütfen yardımcı olun beklemedeyim
Arkadaşlar yok mu yardım edecek  üzgün
temanızı değiştirin öyle deneyin 
(26-11-2015, Saat:21:54)Quitter Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]temanızı değiştirin öyle deneyin 

"default" tema seçtim ama yine aynı sorun devam ediyor. Hiç bir değişiklik yok.
(26-11-2015, Saat:21:59)exe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(26-11-2015, Saat:21:54)Quitter Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]temanızı değiştirin öyle deneyin 

"default" tema seçtim ama yine aynı sorun devam ediyor. Hiç bir değişiklik yok.

mybb yi baştan kurun olmasa  Hostu deiştirin Açık Ağızlı Gülümseme 
Sayfalar: 1 2