MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: İp Kullanıcıya Ait Değil Sorunu!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site  Site Adresi : espor24.com/forum

Versiyon MyBB Sürümü : 1.8.6
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : Yok

Merhabalar;

İlk defa bir forum kuruyorum. Mybb kullanmak istedim kurulum filan yaptım ama 10dk sonra admin paneline giremedim. Karşıma şu sorun çıkmaya başladı yardımcı olursanız sevinirim.

resim
Çerezleri tamamen temizleyip tekrar deneyebilirmisiniz. 
(22-11-2015, Saat:17:30)FexeJeveL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Çerezleri tamamen temizleyip tekrar deneyebilirmisiniz. 

Girdim ama aynı sorunla yine karşılaşmamak için ne yapmalıyım ?
(22-11-2015, Saat:17:32)WmUzman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(22-11-2015, Saat:17:30)FexeJeveL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Çerezleri tamamen temizleyip tekrar deneyebilirmisiniz. 

bunun çözümü genelde çerezleri silmek oluyor. Arada bi böyle sıkıntılar çıkabilir.. Benim forumumdada oluyordu ama kesin bir çözümü yok diye biliyorum
Hocam Sitenizin Sürümü Nedir ve Sitedeki MyBB Sistemi 0'dan Kurulum mu Yoksa Yedek Yüklemesi v.s. Herhangi Bir Durum Söz Konusu mu ?
(22-11-2015, Saat:17:32)WmUzman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Merhaba WmUzman Hocam,
Bu tip sorunlarla karşılaşmamak için aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz, tavsiyelerim bunlardır. Gülümseme 
  • Sık sık modeminizi resetlememek
  • Proxy veya IP değiştirici hiçbir türlü yazılımı zorunlu olmadıkça kullanmamak
Bunlarla korunabilirsiniz. Ancak tekrar böyle bir durumla karşı karşıya kalır iseniz, çaresinin Çerezleri (Cookies) Temizlemek olduğunu lütfen aklınızdan çıkarmayınız.

İyi günler dilerim. Gülümseme 
Saygılarımla...
Modeme bi reset atın bide chrome dan gizli sekmeden deneyin bişe kalmz