MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Site Kurucam Sorunum Var
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Gerek Kalmadı
Güzel kardeşim bunu bilmemen ayıp değil hiç birimiz anamızın karnında öğrenmedik ama bunu bilmeyip site kurman ayıp. Kurdun diyelim insanlara ne vereceksin internet alemine bir çöp forum daha gelecek 3 - 5 ay içinde kapatacaksın. 

Sorunun cevabı ise olur. Misal benim sitem domain netinternetten sunucum ozkula hostingten.
Bir sorun oluşmaz.

DNS Adresleriyle domaininize hosting bağlayabilirsiniz.
(18-11-2015, Saat:22:09)yamyamix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Güzel kardeşim bunu bilmemen ayıp değil hiç birimiz anamızın karnında öğrenmedik ama bunu bilmeyip site kurman ayıp. Kurdun diyelim insanlara ne vereceksin internet alemine bir çöp forum daha gelecek 3 - 5 ay içinde kapatacaksın. 

Sorunun cevabı ise olur. Misal benim sitem domain netinternetten sunucum ozkula hostingten.
Bu İşleri Biliyorum Daha Önceden Bedava Forumlar Kurmuştum Hostinger.web.tr den fln ama bu benim ilk paralı bir siteye geçişim 
Sende eğer hileler üstüne genel forum yapıp copy paste yapacaksan hiç uğraşma o işler göründüğü gibi tutmuyor parana yazık.
(18-11-2015, Saat:22:51)payday Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sende eğer hileler üstüne genel forum yapıp copy paste yapacaksan hiç uğraşma o işler göründüğü gibi tutmuyor parana yazık.
Tabikide Hile Sitesi Forum Yapmıcam Torrent Oyun İndirme Forumu Kurmayı Planlıyordum
(18-11-2015, Saat:22:09)yamyamix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Güzel kardeşim bunu bilmemen ayıp değil hiç birimiz anamızın karnında öğrenmedik ama bunu bilmeyip site kurman ayıp. Kurdun diyelim insanlara ne vereceksin internet alemine bir çöp forum daha gelecek 3 - 5 ay içinde kapatacaksın. 

Deneye deneye öğrenicek aslında bu iş öyle internetten araştırmayla öğrenilmiyor.