MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bantlı Parlak Duyuru Yapımı BASİT ![2. Ders]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba arkadaşlar

ben  Admini T-Day

Bugün ki dersimizde sizlere bantlı duyuru yapmayı göstereceğim.

Öncelikle demo bir resim görüntüsüne bakın

resim

Yüklediğimiz de görüntümüz bu şekilde olacaktır. Orada ki kırmızı çizgiye fazla kafaya takmayın , orası görünmeyecek Açık Ağızlı Gülümseme 

Şimdi dersimize geçelim arkadaşlar.

Sırada kodumuz var 

Kod:
<div class="dyr"><center><font size="3"><span style="text-shadow: 0px 0px 8px ; color :Galibarda ;"><strong></strong></span>  <a href="BURASI BAĞLANILACAK YER"><div class = "pm_alert rounded"><font color = "Galibarda" size="3"><span style="text-shadow: 0px 0px 8px ; color :Galibarda ;"><strong>BURAYA GÖRÜNECEK YAZIYI YAZIN</strong></span></center></div>

Kodumuz yukarıda bulunmaktadır.

Kodumuzun Özeliikleri

İlk Sırada bulunan font size="3" Yazımızın büyüklüğüdür.
4-5-6-7 diye gidebilir büyüklüğünü siz ayarlayabilirsiniz.

İlk sırada ki 0x 0x 80x ; color :Galibarda burayı ellemeyin , kodun sağlığı açısından.
İkinci sırada ki  "pm_alert rounded" den sornaki Galibarda ise yazının üstüne gelince çıkan çizginin rengi
En sonda ki Galibarda ise yazının rengidir. Oraya rengin değeri veya yabancı ismini yazmanız yeterlidir.

Kodu

Admin Paneli >> Temalar >> Şablonlar >> Kullandığınız Tema >> Ana Sayfa Şablonları >> {$header} kısmının altına ekleyin.

"DUYURU BAŞARILI ŞEKİLDE EKLENDİ" green-round-tick-sign-26709.jpg

Umarım beğenmişsinizdir açıklayıcı bir şekilde anlattım destek için forum siteme üye olmanızı istiyorum..

resim
sadece indexde gorunuyor bu konulara girince filanda üstte gorunmesini nasıl ayarlarım
(10-12-2016, Saat:21:56)journey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]sadece indexde gorunuyor bu konulara girince filanda üstte gorunmesini nasıl ayarlarım

Header'a ekle