MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: FrmOyuncu.Com Kazandırıyor |||
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhabalar!

FrmOyuncu.Com Ekibimiz ile toplam 9 kişiye +70 tl para kazandırdık.

Sitemize özel logo yapan arkadaşlarımızın iş emeğine saygı olarak kaliteye göre ücret veriyoruz.
Sitemize özel full rank seti yapan arkadaşlarımızın emeğine yine kaliteye göre ücret veriyoruz.

Konu kasacak arkadaşlarımız için de kazançlar sağlıyoruz.

150 Konu / 30 TL
300 Konu / 75 TL [+15 TL KAZANÇ]

Forum sitemize Co-Admin olarak girmek isteyen kardeşlerimiz için ise  ;

Günde 30 Konu + Co-Admin Rütbesi [Haftada bir ücret verilir,anlaşılırsa.]
Hayırlı satışlar kardeşim. Siteni daha çok geliştirmek için çabalıyorsun inşallah çabaların boşa gitmez ama seni bir konuda uyarmak istiyorum. Sitene mobil tema yaptır. Çünkü geçtiğimiz nisan ayında google mobil uyumlu siteleri daha üst sıraya çıkaracağını duyurmuştu. 

Yani demek istedigim birilerine 50 - 100 lira verip boş boş konular kastıracağına o paraya profesyonel bir mobil tema yaptır. Tekrardan hayırlı satışlar dilerim.
(27-10-2015, Saat:18:41)yamyamix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hayırlı satışlar kardeşim. Siteni daha çok geliştirmek için çabalıyorsun inşallah çabaların boşa gitmez ama seni bir konuda uyarmak istiyorum. Sitene mobil tema yaptır. Çünkü geçtiğimiz nisan ayında google mobil uyumlu siteleri daha üst sıraya çıkaracağını duyurmuştu. 

Yani demek istedigim birilerine 50 - 100 lira verip boş boş konular kastıracağına o paraya profesyonel bir mobil tema yaptır. Tekrardan hayırlı satışlar dilerim.

Kullandığı tema zaten responsive. mobil uyumlu bir tema. inşallah teması warez değildir.
hayırlı satışlar diliyorum.
iletişime geçermisiniz.
(27-10-2015, Saat:18:41)yamyamix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hayırlı satışlar kardeşim. Siteni daha çok geliştirmek için çabalıyorsun inşallah çabaların boşa gitmez ama seni bir konuda uyarmak istiyorum. Sitene mobil tema yaptır. Çünkü geçtiğimiz nisan ayında google mobil uyumlu siteleri daha üst sıraya çıkaracağını duyurmuştu. 

Bu güzel yorumun için ağızına sağlık canım kardeşim.Tek başımayım her şeyi zamana bırakıyorum. Zaman herşeyin ilacıdır Gülümseme
(29-10-2015, Saat:12:02)kamil55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]iletişime geçermisiniz.

ö.m gönderildi kamil kardeşim.