MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MySql Sorunu Acil !
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site  Site Adresi : http://www.oyunlock.org

Versiyon MyBB Sürümü : 1.8.6
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : google seo

[*]
Hata-Sorun Sorun açıklaması :Arkadaşlar sitem yaklaşık 1 saat önce hacklendi bende  1 hafta önce ftpnin yedeğini almıştım onu yükledim geri ama şimdide resimdeki gibi hata alıyorum yeni db oluşturup configden değiştirmeme rağmen napmalıyım arkadaşlar forumumunda gitmesini istemiyroum iyi hit geliyordu üzgün
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : 9fkqqjlx.jpg
Resimden anladğım kadarıyla mybb_datacache tablosu yok. Veritabanında bu tablo varmı bak, bu tablo var ise tablo önekini kontrol et, ön ek mybb_ olmayabilir.
config.php'de "$config['database']['table_prefix']" şeklinde satır olmalı. bu satırda önek ne olarak belirtilmiş bak.
(14-10-2015, Saat:21:10)sledgeab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Resimden anladğım kadarıyla mybb_datacache tablosu yok. Veritabanında bu tablo varmı bak, bu tablo var ise tablo önekini kontrol et, ön ek mybb_ olmayabilir.
config.php'de "$config['database']['table_prefix']" şeklinde satır olmalı. bu satırda önek ne olarak belirtilmiş bak.

Onlara baktım hata yok şimdide ftpnin eski yedeği var ama eskisini yükleyince konular üyeler vs gelmiyor geriye yeni forum kurmuş gibi oluyor forum nasıl düzeltebilirim