MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: TeamSpeak 3 Hakkında
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar merhaba;

Forum sitem için teamspeak 3 ile bir chat sayfası yada kanalı her neyse onu oluşturmak istiyorum acaba ücretsiz destek olabilecek arkadaşlar varsa yardımlarınızı rica ediyorum...

Konuyu okuyan ve yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim.
sadece forum içiyse ve sesli konusma çok önemli değilse chatbox shoutbox öneririm ts ek masraf demek
(27-09-2015, Saat:10:22)SouLLesS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]sadece forum içiyse ve sesli konusma çok önemli değilse chatbox shoutbox öneririm ts ek masraf demek

ücretsiz lisanslı kanal açma videoları var sağda solda yaptım kanalıda açtım fakat girmek isteyen arkadaşlar giremiyor 
(27-09-2015, Saat:10:54)ArchangeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(27-09-2015, Saat:10:22)SouLLesS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]sadece forum içiyse ve sesli konusma çok önemli değilse chatbox shoutbox öneririm ts ek masraf demek

ücretsiz lisanslı kanal açma videoları var sağda solda yaptım kanalıda açtım fakat girmek isteyen arkadaşlar giremiyor 

Hocam Ücretsiz Reseller veya 512 MB VPS Sağlayan Yerler Var Araştırırsanız Bulursunuz Ondan Alın İçin TS 3 Kurun Ondan Kolay Ne Var ?
(27-09-2015, Saat:10:58)PowerTeam Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(27-09-2015, Saat:10:54)ArchangeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Hocam Ücretsiz Reseller veya 512 MB VPS Sağlayan Yerler Var Araştırırsanız Bulursunuz Ondan Alın İçin TS 3 Kurun Ondan Kolay Ne Var ?

yardımcı olabilir misin_?? kurulumu vs...
Yardımcı olabilecek arkadaş yok mu_?
Buradan destek olmak uğraş ister Skype MrCresties ekle yardımcı olurum her türlü