MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Majestic Tema Hk.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
arkadaşlar bir sorum olcak internetten warez olarak buldum bunu kullansam bi sıkıntı olurmu?

birde en altta boşluk var onuda silmeyi denedim beceremedim yardım edebilcek varmı?
resim
Merhaba, 

Warez tema kullanımı tavsiye edilmemektedir. Warez kullandığınız taktirde bu tür destek sitelerinden destek almanız mümkün değilir. İyi forumlar. 
destek sıkıntı değil dava açma hakları falan varmı warez diye?
Tabi ki böyle birşey mümkün. Tema lisanslı bir temadır. Temanın ana sahibinin bu tür işlemlerde yasal işleme başvurması mümkündür.
30$ tema için uğraşacaklarını sanmam Açık Ağızlı Gülümseme ama yakında almayı düşünüyorum onun için editliyorum temayı
Düşünce yapınız farklı. 30$ az bir para birimi olabilir. Ama verilen onca emek ve özel kodlama mevcut temanın içersinde. 
(21-09-2015, Saat:17:20)Kemal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]30$ tema için uğraşacaklarını sanmam Açık Ağızlı Gülümseme ama yakında almayı düşünüyorum onun için editliyorum temayı

Öyle bir uğraşırlar ki keşki kullanmasaydım derdiniz.Nasıl sanatçılar ve yazarlar korsan kitaba karşı adli yollarla mücadele etme hakları varsa bu adamların da var ve herhangi bir şikayette ayağınızı kaydırırlar.
bilgilendirme için teşekkürler , düzenledikten sonra 30$ verip alıcam.
Sayfalar: 1 2