MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: 1.8.6 Google Seo Hatası Yardım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site  Site Adresi :
Kod:
http://www.fiategea.net
Versiyon MyBB Sürümü : 1.8.6
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
1. Anahtar Kelimeler Eklentisi (v1)
2. Avatar Galerisi (1.0)
3. Favori Konular (1.0)
4. Reklam alanı plugin (1.0.2)
5. Google Seo Plugin (1.6.8)
6. MyBB Highslide Resim Boyutlandırma (5.0)
7. Ajaxlı Overview-Genel Bakış Plugin (3.2.1)
8. Template Conditionals (1.7)
9. Sosyal Siteler (0.3)
10. Thank You/Like System (1.7)

Hata-Sorun Sorun açıklaması : Goole Seo çalışıyor fakat sitenin en üstünde htaccsess kodları gözüküyor.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :resim
Merhaba, kodları yanlış yere eklemişiniz. Eklediğiniz yerden kaldırın. Ve .htaccess(ftp dizininde bulunmakta) adlı dosyanın İçine ekleyin.
sorunu çözdüm arkadaşlar yardımcı olan herkese teşekkürler.dil dosyasının sonuna dalgınlıkla htaccsess kodlarını eklemişim farkında olmadan.Sizleri de uğraştırdım kusura bakmayın tekrardan arkadaşlar kolay gelsin.
Merhaba

global.php ve inc Sağ Ok functions.php dosyasının kodlarını konuya ekler misiniz?
"htaccsess" dosyanızı upload edermisiniz. Konu altına code tagları içerisinde paylaşınız. İnceleyip. Sorunu çözüp size geri dönüş yapayım. 
(21-09-2015, Saat:17:14)SefaKaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]"htaccsess" dosyanızı upload edermisiniz. Konu altına code tagları içerisinde paylaşınız. İnceleyip. Sorunu çözüp size geri dönüş yapayım. 

sorunu çözdüm arkadaşlar yardımcı olan herkese teşekkürler.dil dosyasının sonuna dalgınlıkla htaccsess kodlarını eklemişim.Sizleri de uğraştırdım kusura bakmayın tekrardan arkadaşlar kolay gelsin.
(21-09-2015, Saat:17:21)fiategea Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(21-09-2015, Saat:17:14)SefaKaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]"htaccsess" dosyanızı upload edermisiniz. Konu altına code tagları içerisinde paylaşınız. İnceleyip. Sorunu çözüp size geri dönüş yapayım. 

sorunu çözdüm arkadaşlar yardımcı olan herkese teşekkürler.dil dosyasının sonuna dalgınlıkla htaccsess kodlarını eklemişim.Sizleri de uğraştırdım kusura bakmayın tekrardan arkadaşlar kolay gelsin.

Merhaba

Sorunun çözüldüğüne sevindim

İyi günler
Kardeş Sen MyBB 1.8.6'ya Google SEO Eklentisini PluginLibrary Eklentisini Kullanmadan Nasıl Yükledin ? Ben İndirdim Ama "Yüklemeye Çalıştığınız Bu Eklenti 1.8.6 İle Uyumlu Değildir" Hatası Aldım.! @fiategea @Emrekarakaya