MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: veLo Tema Tasarımı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Çok yakın bir dostumun müşterinin sitesine kendi isteği üzerine; Ücretli olarak tasarlanmış bir temadır. Kendisi kodlama kısmına bakıcak.
Mybb temalarına farklı bir bakış açısı katmaya çalıştım. Halen tasarımı düzenleyebilirim tam olarak bitirmedim.
Tüm bunlara ek olarak sadece profil çizimi kaldı, onuda yakın bi zamanda tamamalıcam.
 Multicolor bir tema olucak, birkaç farklı renkte. Sizlerinde yorumunu almak isterim..

resim
resim

resim
resim

resim
resim

resim
resim
resim
resim
resim
Tema gayet güzel olmuş fakat bana göre konu - yorum kutularını biraz daha küçültüp aynı hizaya koyarsan daha güzel görünür gibi.   Süper
Üst Panel Çok Kullanışsız ve Yazılar Büyük Olmuş Onun Haricinde Gerisi Gayet Güzel Gülümseme
(19-09-2015, Saat:15:05)gameseve123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tema gayet güzel olmuş fakat bana göre konu - yorum kutularını biraz daha küçültüp aynı hizaya koyarsan daha güzel görünür gibi.   Süper

(19-09-2015, Saat:15:46)PowerTeam Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Üst Panel Çok Kullanışsız ve Yazılar Büyük Olmuş Onun Haricinde Gerisi Gayet Güzel Gülümseme

Teşekkürler. Bu arada bi düzeltme yapalım, üst menü tamamen müşterinin isteğine özel olarak tasarlandı Gülümseme
indirme linki yok mu usta
Madde 34. Forumda sitem nasıl,  nasıl hit kazanırım, neler yaparsam sitem iyi olur, kısaca siteler hakkında görüş öneri ve şikayet içerikli konular, yarışma konuları, grafikçi arkadaşlar için tema nasıl, ne eklemeliyim, bilmemne tsarım v123256325 çizimi gibi konular açmak yasaktır. Ayrıca ard arda mesaj (flood) hiçbir gerekçeyle atılmayacak. Reklam alımı yapan konularda isterler ise ayda 1 konusunu güncellemekle beraber istatistik bilgilerini gönderebilir, bu durum istisna olacaktır.