MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Shoutbox Sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba Arkadaşlar,
Forumumda DVZ Shoutbox Kullanıyorum. Farklı Bir Temaya Geçince Çalışmıyor. Eski Temada Çalışan Şey Yeni Temada Neden Çalışmıyor ?. Global Css'ye Kodları Tekrar Ekledim. Plugini Kaldırıp Tekrar Kurdum , Ne Yaptıysam Olmadı. Çözümü Var mı
Veya Farklı Bir Shoutbox Varmı ?

Teşekkürler
horttt
Lütfen cevap verilmeyen konuları uplayacağnıza Rapor Et seçneği ile yönetime bildirin. 
Dvz Shoutbox eklentisini aktifleştirince mevcut temaya ufak bir kod ekleyerek o bölgede görülmesini sağlar. 
Tema değiştirdiğinizde o kod olmadığı için shoutbox görülmez. Ya eklentiyi deaktif edip tekrar aktifleştirin yada index şablonunda sohbetin görülmesini istediğiniz bölüme şu kodu yapıştırın.

Kod:
{$dvz_shoutbox}
(08-09-2015, Saat:11:02)1st4n6uL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Lütfen cevap verilmeyen konuları uplayacağnıza Rapor Et seçneği ile yönetime bildirin. 
Dvz Shoutbox eklentisini aktifleştirince mevcut temaya ufak bir kod ekleyerek o bölgede görülmesini sağlar. 
Tema değiştirdiğinizde o kod olmadığı için shoutbox görülmez. Ya eklentiyi deaktif edip tekrar aktifleştirin yada index şablonunda sohbetin görülmesini istediğiniz bölüme şu kodu yapıştırın.

Kod:
{$dvz_shoutbox}

Malesef o olmadi denedim onu görünüyor ama yazinca gitmiyor
mybb versiyonunuza uygun olanı yükleyin.
(08-09-2015, Saat:11:36)WebCobra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]mybb versiyonunuza uygun olanı yükleyin.

Dalga mi geciyorsun sen ? Orda Farkli temada calisor diyorum.
İlk önce Türkçe'mizi düzgün kullan. Dvz Shoutbox pek kaliteli bir chatbox değil, Ajax İnferno Chatbox'u tercih ediyorum.