MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Adminkp giremiyorum acil yardım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaslar bugün öğleden sonra forum kafayı yedi adminkp giris yapıyorum ekran beyaz oluyor. Daha sonra om atamıyorum konu açamıyorum bi yardımcı olur musunuz ?
Şablona uyalim
(06-09-2015, Saat:01:09)WebCobra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Şablona uyalim

Derken?
(06-09-2015, Saat:01:18)batuhan76 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(06-09-2015, Saat:01:09)WebCobra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Şablona  uyalim

Derken?

Merhaba batuhan76,
WebCobra arkadaşımızın bahsettiği forumumuzda düzen sağlamak amacıyla oluşturduğumuz şablonumuzdur.
Lütfen konunuzu, aşağıdaki konuya göre düzenleyiniz.

Ayrıca sorunuza yanıt olarak,
Lütfen FTP'nizde bulunan Admin klasörünü, MyBB Orijinal Rar dosyasındaki ile değiştirin. Olmazsa,
Cookie (Çerez) ayarlarını fabrika ayarlarına çevirin. Olmazsa,
Admin klasörü içerisinde yer alan .htaccess dosyasını silin, Eğer dosya yoksa veya olmazsa,
Özel mesaj atın hocam ilgilenebilirim.
inc/settings de bulunan Cookie ayarlarını kendi sitenize göre yapın
(06-09-2015, Saat:01:56)Aritmetix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(06-09-2015, Saat:01:18)batuhan76 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(06-09-2015, Saat:01:09)WebCobra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Şablona  uyalim

Derken?

Merhaba batuhan76,
WebCobra arkadaşımızın bahsettiği forumumuzda düzen sağlamak amacıyla oluşturduğumuz şablonumuzdur.
Lütfen konunuzu, aşağıdaki konuya göre düzenleyiniz.

Ayrıca sorunuza yanıt olarak,
Lütfen FTP'nizde bulunan Admin klasörünü, MyBB Orijinal Rar dosyasındaki ile değiştirin. Olmazsa,
Cookie (Çerez) ayarlarını fabrika ayarlarına çevirin. Olmazsa,
Admin klasörü içerisinde yer alan .htaccess dosyasını silin, Eğer dosya yoksa veya olmazsa,
Özel mesaj atın hocam ilgilenebilirim.

Selam,

Hem yardım şablonuna göre konuyu düzenlemesini yazmışsınız, hemde soruna yanıt vermişsiniz. Forum kurallarına göre yardım şablonuna uymayanlara destek verilmiyor kuralları okumanızı öneririm.