MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Garip çözemediğim hatalar
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Site Adresi : sanalterim.com
MyBB Sürümü : 1.8.5
Hata Ekran Görüntüsü : yok 
Kurulu Eklentiler : fazla

1- Ziyaretçilere a.visitedlink grup halinde uygulanıyor . yani bi linke tıkladığında o forum içindeki tüm linkler tıklanmış görünüyor nasıl çözerim(Bütün mybb sitelerinde olan bir sorun bu)

2- Forum ayarlarında bazı ayarların içine girince 2 şer tane var . bunu nasıl tek ayara düşürebilirim
(Sanırsam siteyi üst üste kurdum bu sebeple settings.php dosyasındanda ayarlar 2 şer tane var ordan hepsini kaldırıncada sitede büyük sorunlar oluyor)

3- Yönlendirme düzgün çalışmıyor . mesela olduğum sayfada giriş yapınca kullanıcı adımla . Direk anasayfaya gidiyor

4- Editörümde taslak kaydetme olayı yok nasıl hallederiz

5- Kullanıcı etiketleme eklentisi büyük sorunlara yol açıyor . By_mali nin türkçeye çevirdiği hariç başka bir eklenti linki varmı . Türkçe çevirisi olmasada olur 

6- Ayrıca Uyarı Seviyesini postbite eklediğimde sadece yöneticilere görünüyor . bunu nasıl herkese görünür kılarım.
Merhaba

Sorulara tek tek yanıt verirsek ;

1. Tema ekibindeki arkadaşlara pm atarsanız size yardımcı olacaklardır
  2. Forum ayarlarındaki fazla ayarları silmek için aşağıdaki konu yardımcı olacaktır
    Kod:
    http://mybbdepo.com/admin-paneli-ayarlardan-2-tane-var-konusu.html?pid=44337#pid44337
  3. Öncelikle tüm eklentileri kapat seçeneği ile deneyin.Sorun düzelmezse default temada deneyiniz.
  4. Eklenti olduğu halde kayıt etmiyorsa sorun temadan dolayıdır.Jsleri kontrol edin.Eğer eklentisini eklememişseniz
    Kod:
    http://mybbdepo.com/gelismis-hizli-cevap-editoru-quick-advanced-editor-plugin-konusu.html
  5. Eklenti konusundaki hatayı dün gece giderdim.Konudaki eklentiyi indirerek tekrar deneyiniz.Eğer hata veriyorsa lütfen verdiği hatayı belirtiniz.
  6. Resim olarak belirtirmisiniz?
(01-09-2015, Saat:12:58)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba

Sorulara tek tek yanıt verirsek ;

1. Tema ekibindeki arkadaşlara pm atarsanız size yardımcı olacaklardır
  2. Forum ayarlarındaki fazla ayarları silmek için aşağıdaki konu yardımcı olacaktır
    http://mybbdepo.com/admin-paneli-ayarlar...7#pid44337
  3. Öncelikle tüm eklentileri kapat seçeneği ile deneyin.Sorun düzelmezse default temada deneyiniz.
  4. Eklenti olduğu halde kayıt etmiyorsa sorun temadan dolayıdır.Jsleri kontrol edin.Eğer eklentisini eklememişseniz
    http://mybbdepo.com/gelismis-hizli-cevap...onusu.html
  5. Eklenti konusundaki hatayı dün gece giderdim.Konudaki eklentiyi indirerek tekrar deneyiniz.Eğer hata veriyorsa lütfen verdiği hatayı belirtiniz.
  6. Resim olarak belirtirmisiniz?

1- Tema ekibindeki arkadaşlara mesaj attım ama yanıt yok
2- phpmyadminden deniycem
3-Dediklerinizi denedim olmadı ne yazıkki
4-Eklenti mevcut başka temada çalışıyor benim temamda çalışmıyor sorun yüksek ihtimal jslerden kaynaklı düzeltebildiğim jsleri düzelttim ama hala olmadı . Sorunun hangi şablondan kaynaklanabileceğini söylerseniz güzel olur . Ayrıca kullanıcı panelinde taslak kısmı var ama editörde yazınca çıkmıyor. Hızlı cevap editöründe taslağıda kaydediyor (Özel Mesaj kısmında kaydetmiyor)
5-Tekrar denedim hatalar devam ediyor hatalar şunlar :
a) Site headerden itibaren aşağı kayıyor bazı kısımlarda (sanırım düzeltmişsiniz)
b) Bir foruma girdiğimizde konunun ismine basılı tutup konu ismini değişiyoruz mesela bunu yaptığımda o konunun içine giriyorum ve konuda yazılanlar silinmiş olup yerine "Click to edit" yazıyor
c) zip ve rar dosyalarını yüklediğimizde açılmıyor uzantı hatası veriyor 
d) Üyelikte mybb captcha açınca resim görünmüyor 
6- Mesela bu sitede(mybbdepo) bende "Uyarı Puanı: 20%" yazıyor . Ama kendi sitemde sadece uyarı seviyelerini adminler görebiliyor üyelerde ise postbitte bu görünüyor "Uyarı Puanı" yani yüzdelik yok boş kalmış önü . postbit_author userden ekliyorum 
Tema ekibi=Tasarım ekibi Gülümseme
(01-09-2015, Saat:20:25)Khall Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tema ekibi=Tasarım ekibi Gülümseme

mesaj attım zaten hocam yinede teşekkürler
Beyler yardımcı olucak yokmu . 1 aydır bu sorunları çekiyorum
sorunlarım devam ediyor yardımcı olabilecek yokmu
inş yardım eden çıkar
Sayfalar: 1 2