MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Temada MyAlerts Eklentisi Popup Sorunu?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site  Site Adresi : http://www.sporcuonline.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.8
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : Overview Forum İstatistik - Google Seo - MyAlerts Bildirim

Hata-Sorun Sorun açıklaması : Merhabalar arkadaşlar.

MyAlerts eklentisi kurdum bildirim eklentisi ancak bildirimlere basıldığında popup açılması gerekirken direk bildirimler sayfasına yönlendiriyor. Popupu açarken bir engele takılıyor buda konsola yansıyor.

Uncaught ReferenceError: my_post_key is not defined

Hata Yukarıda Belirtilen indexdeki sıradada

})(jQuery, window, document, my_post_key);

bu kodun altını çizmiş vaziyette bir türlü çözemedim yardımcı olabilicek kimse varmı?

Teşekkürler.

Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : http://resimyukle.tc/i/bgif
Temanız lisanslımıdır ?
Hayır sanmıyorum hocam.
Merhaba

Sanmıyorum derken eğer bu temayı para vermeden, internetten indirip kurduysanız temayı şuan warez kullanıyorsunuz demektir. Yorumunuzdan da bu anlaşılıyor ve sitemizde warez tema kullananlara destek verilmiyor maalesef.
Hepinizin amk kodumunun temasını elin gavuruna para vermedim diye destek forumu altında iş yapmayın o zaman siktir olup gidin Kızgın - Sinirli
(28-08-2015, Saat:23:54)beydabax Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hepinizin amk kodumunun temasını elin gavuruna para vermedim diye destek forumu altında iş yapmayın o zaman siktir olup gidin  Kızgın - Sinirli

Elin gevuru bin bir emek verip tasarlayıp çizip kodlayıp satışa sunuyor ona buna para vermeme mantıgıyla sektor gelişmiyor kodumunun beleşçileri.
(29-08-2015, Saat:01:01)Lunaci[TR] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(28-08-2015, Saat:23:54)beydabax Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hepinizin amk kodumunun temasını elin gavuruna para vermedim diye destek forumu altında iş yapmayın o zaman siktir olup gidin  Kızgın - Sinirli

Elin gevuru bin bir emek verip tasarlayıp çizip kodlayıp satışa sunuyor ona buna para vermeme mantıgıyla sektor gelişmiyor kodumunun beleşçileri.

Kes lan amınoğlu