MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb bir hosta iki farklı veritabanını eklemek
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Mybb ile kurulumuş 3 adet sitem vardı, 2 tanesini kapattım. Elimde tek site var diğer sitelerin yedekleri elimde var. Ben diğer iki sitemi tek bir sitede toplamak istiyorum. Yani elimdeki veritabanlarındaki forumları ve konuları tek bir veritabanın da birleştirmek istiyorum. Nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz?

*Not: Elimdeki veritabanlarının mybb versiyonları farklı.
O forumlari tekrar kurup guncelleyip, merge ile birlestirebilirsin sanirim Göz kırpma

Bu arada sitelerin surumlerini ve adreslerini eklersen dha iyi yardimci olunur galiba. Cunku guncellemeler her yerden heryere yapilmiyordu galiba  Nasıl - Neydi
Bütün sitelerinizin mybb sürümünü en son sürüme getirip, güncellemesini yaptıktan sonra hata olup olmadığını kontrol ettikten sonra mybb merge sistemi ile tek veritabanına dönüştürebilirsiniz.

Aksi takdirde birleştirme olmayacaktır olsa bile eksik,hatalı, bir ayağı çukurda olan bir veritabanıyla iş göremezsiniz Gülümseme