MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: EsatOzk Rank Seti v1 [Ücretli]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
resim
resim
resim
resim

+
+
+
Daha fazla mevcut ancak yüklemedim
Fiyat 7.5 TLdir.

Satın almak istiyenler 

Satın alma yönetemi:Paypal

İyi Forumlar.
Merhaba

Tasarımınız hoş elinizde sağlık. Fakat diğer tasarımlardan farkı yok. Yani demek istediğim bu tarz tasarımlar çok yapılıyor ve gerçekten birbirleri ile çok benzer tasarımlar. Tabii bir ranka yapılabilecek farklılık seçenekleri çok olmasa da yinede ortaya farklı tasarımlar çıkartanları çok gördüm diyebilirim. Ekstra olarak ücretle satacaksanız bence daha mağkul bir fiyat seçebilirsiniz. Çünkü 15 TL ye tema satanlar var ekstra olarak ranklarınız rahat bir şekilde taklit edilebilir.

İyi akşamlar.
Kardeşim bu bildiğin ForumExe rütbeleri, internette pek çok bunun gibi rank psd'lerini görebilirsin ve ben internette psd'lerini indirip bir kaç düzenlemeyle aynı bu rank setini yapabilirim. Çünkü daha önce onlarca kez paylaşıldı internette bir sürü sitede. Peki sen 15 TL'ye satıyorsunda gerçekten 15 TL eder mi bu ranklar ?
elinize sağlık da o fiyata tema satıyorlar
(22-08-2015, Saat:23:54)Aritemix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kardeşim bu bildiğin ForumExe rütbeleri, internette pek çok bunun gibi rank psd'lerini görebilirsin ve ben internette psd'lerini indirip bir kaç düzenlemeyle aynı bu rank setini yapabilirim. Çünkü daha önce onlarca kez paylaşıldı internette bir sürü sitede. Peki sen 15 TL'ye satıyorsunda gerçekten 15 TL eder mi bu ranklar ?
Tamam bu rütbenin aynısını psd olarak ver bedavaya paylaşıcam tüm forumlarda
Forumexe rütbeleriyle aralarında hiçbir fark yok.

Siz Sanırım Bunla Karıştırdınız ?
resim

resim

Arasındaki farkı farketmişsinizdir umarım .
(23-08-2015, Saat:00:23)RedFoX Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]elinize sağlık da o fiyata tema satıyorlar

Aynısını Yaparsanız Bedavaya veriyorum.  Süper
(22-08-2015, Saat:23:51)seskesking Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
resim
resim
resim
resim

+
+
+
Daha fazla mevcut ancak yüklemedim
Fiyat 7.5 TLdir.

Satın almak istiyenler 

Satın alma yönetemi:Paypal

İyi Forumlar.
(23-08-2015, Saat:12:15)seskesking Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(22-08-2015, Saat:23:54)Aritemix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kardeşim bu bildiğin ForumExe rütbeleri, internette pek çok bunun gibi rank psd'lerini görebilirsin ve ben internette psd'lerini indirip bir kaç düzenlemeyle aynı bu rank setini yapabilirim. Çünkü daha önce onlarca kez paylaşıldı internette bir sürü sitede. Peki sen 15 TL'ye satıyorsunda gerçekten 15 TL eder mi bu ranklar ?
Tamam bu rütbenin aynısını psd olarak ver bedavaya paylaşıcam tüm forumlarda
Forumexe rütbeleriyle aralarında hiçbir fark yok.

Siz Sanırım Bunla Karıştırdınız ?
resim

resim

Arasındaki farkı farketmişsinizdir umarım .

Sadece renk tonu, ikonu, yazı tipi ve yüksekliğiyle oynanmış, kendinize ait tasarım yok farkındaysanız.
Bakın diğer ücretli ranklara sizinle aynısı mı yoksa gerçek tasarım mı ? görün.
Sayfalar: 1 2