MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Max_User_Connections Hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba arkadaşlar forum da şöyle bir hata alıyorum:

Kod:
MyBB, bir SQL hatası olduğunu tespit etti ve aşağıdaki nedenlerden dolayı devam edemiyor.

SQL Hatası:

1203 - User xxxxxx already has more than 'max_user_connections' active connections

Sorgu:

[READ] Unable to connect to MySQL server

Sorun nedir sizce?
Hostinginizle alakalı bir sorun. Host sağlayıcınızla görüşün. Sorununuzu izah edin sizlere yardımcı olacaklar.
Hostinger kullanıyorsunuz belli, hostinger'in ücretsiz paketinde 'max user connections' ayarı 3 'dür premium paketlerinde 6-7 'ye kadar yükseltilir, şuan forumunuzun alabileceği üye sayısı 250 veya 150 olmalı benim açtığım free forum'da sadece o kadar üye gelebilmişti değiştimi bilmiyorum lakin, size 1.2 GHz CPU 'lu dolandırıcı bir hostingi önermiyorum yinede siz bilirsiniz
(16-08-2015, Saat:02:04)ertank Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hostinger kullanıyorsunuz belli, hostinger'in ücretsiz paketinde 'max user connections' ayarı 3 'dür premium paketlerinde 6-7 'ye kadar yükseltilir, şuan forumunuzun alabileceği üye sayısı 250 veya 150 olmalı benim açtığım free forum'da sadece o kadar üye gelebilmişti değiştimi bilmiyorum lakin, size 1.2 GHz CPU 'lu dolandırıcı bir hostingi önermiyorum yinede siz bilirsiniz

hocam KebirHost kullanıyorum. Online rekoru 43 olmuş. Forumu yeni açmıştım ve kapalıydı. Arkaplanda konu paylaşıyordum. Açınca böyle bi hata vermeye başladı. Arasıra veriyor. Şuan stabil çalışıyor. Hata verirse hosting sağlayıcısıyla görüşeceğim. Teşekkürler.
Hocam aylık kaç tlye hizmet alıyorsunuz?
(16-08-2015, Saat:02:29)CmPunk10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(16-08-2015, Saat:02:04)ertank Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hostinger kullanıyorsunuz belli, hostinger'in ücretsiz paketinde 'max user connections' ayarı 3 'dür premium paketlerinde 6-7 'ye kadar yükseltilir, şuan forumunuzun alabileceği üye sayısı 250 veya 150 olmalı benim açtığım free forum'da sadece o kadar üye gelebilmişti değiştimi bilmiyorum lakin, size 1.2 GHz CPU 'lu dolandırıcı bir hostingi önermiyorum yinede siz bilirsiniz

hocam KebirHost kullanıyorum. Online rekoru 43 olmuş. Forumu yeni açmıştım ve kapalıydı. Arkaplanda konu paylaşıyordum. Açınca böyle bi hata vermeye başladı. Arasıra veriyor. Şuan stabil çalışıyor. Hata verirse hosting sağlayıcısıyla görüşeceğim. Teşekkürler.

Hmm, kebirhost'u tanımıyorum free host veriyorlarsa eğer ayarını bilerek 3 yapmışlardır dostum.
Hocam saldırıda olabilir
Ama genellikle Hosting ile alakalıdır SiberLeon Hocamın dediği gibi