MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB Admin Paneline Giremiyorum!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Arkadaşlar 2 aydır bu sorun var bende ellemedim belki geçer diye ama geçmedi site bana ait değil arkadaşımın ben sadece adminim şimdi olaya geçelim kullanıcı adımı ve şifremi girdikten sonra normalde güvenlik kodu giriş kısmı geliyor ama böyle gozukuyor neyse site admin paneline bir güvenlik kodu felan koymadık biz arkadaşımda gayet düzgün bir şekilde giriyormuş ama bende böyle sizce neden? tarayıcı silip yükledim farklı tarayıcılar denedim aynı! aynı! sinir etti beni gerçekten, bir tanede resim vereyim.

resim
mybb 1.8 kurulum paketindeki admin klasörünü tekrar at ftpye.
(09-08-2015, Saat:19:52)gameus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]mybb 1.8 kurulum paketindeki admin klasörünü tekrar at ftpye.

Site benim değil Gülümseme
(09-08-2015, Saat:19:53)ertank Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(09-08-2015, Saat:19:52)gameus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]mybb 1.8 kurulum paketindeki admin klasörünü tekrar at ftpye.

Site sahibinden tekrar atmasını iste.
(09-08-2015, Saat:19:58)Relay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(09-08-2015, Saat:19:53)ertank Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Site sahibinden tekrar atmasını iste.

İstedim, başka bir çözümü olan varsa yazsın arkadaşlar yaşayıpda manuel çözen arkadaşlar.
Yardım şablonuna uygun olarak konunuzu düzenleyiniz.

Bu arada url kısmı açık sitenizi yazınca ben sorunsuz girebiliyorum giriş paneli sorunsuz gözüküyor ?
(09-08-2015, Saat:20:41)KaptaN_38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yardım şablonuna uygun olarak konunuzu düzenleyiniz.

Bu arada url kısmı açık sitenizi yazınca ben sorunsuz girebiliyorum giriş paneli sorunsuz gözüküyor ?

Siz yanlış anladınız hocam giriş paneli sağlam ben kullanıcı adımı ve şifremi girdikten sonra resimdeki bölüm çıkıyor.
languages dosyaları atılmamış.. siz genede girin o kodu girer.
Sayfalar: 1 2 3