MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: forumbitteki sorunum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhabalar

forumbit_depth2_forum, bu bölümde Sorun yaşamaktayım anasayfadaki katagorilerin yanlarındanki logolarımı ayarlama çalışırken sıkıntı çekiyorum. Forumda Vermiş Oldugunuz Yöntemleri denemeye çalıştım
fakat bahsetmiş olduğunuz img li kısmı kendi dosyamdaki kod kısmında bulamadım. Bulamadığım içinde
herhangi bir düzenleme yapamamaktayım.Sizlere kendi kodumu paylaşıyorum. Umarım bu konuda bana yardımcı olacak birilieri çıkacaktır.Bu forum daki ana sayfadaki kategori yanlarındaki logolar gibi(okundu,okunmadı,siyah,beyaz yuvarlak) yapmak istiyorum. Kodumu düzenleyip inşallah bana ulaştırırsınız.

Hepinize teşekkür ediyorum, kendi depth2_forum kısmında yazan kodum;

<tr>

<td class="{$bgcolor}" align="center" width="1"><span class="forum_status forum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" title="{$lightbulb['altonoff']}" id="mark_read_{$forum['fid']}"></span></td>
<td class="{$bgcolor}">
<strong><a href="{$forum_url}">{$forum['name']}</a></strong>{$forum_viewers_text}<div class="smalltext">{$forum['description']}{$modlist}{$subforums}</div>
</td>
<td class="{$bgcolor}" align="center" style="white-space: nowrap">{$threads}{$unapproved['unapproved_threads']}</td>
<td class="{$bgcolor}" align="center" style="white-space: nowrap">{$posts}{$unapproved['unapproved_posts']}</td>
<td class="{$bgcolor}" align="right" style="white-space: nowrap">{$lastpost}</td>
</tr>
Bunun için kodu değiştirmek yerine resimlerin yerini bulup değiştirseydin mantıklı olurdu. Kullanmış olduğun temanın resimleri bul ordaki resimleri kendininkiler ile değiştir. Hala sıkıntı çekirsen bana kendi forumdan ulaşabilirsin.

http://forumumsu.net

Üye olmatı da unutma Gülümseme
Size rica etsem resimlerin olduğu bölümün yerini bilmiyorum acemiyim bu işlerde yardımcı olabilir misiniz Nasıl - Neydi
imara klasörü kullanmış olduğun temanın klasörü vardır onun içinde