MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sorunsuz Market Ve Newpoints Eklentisi %100 Calisiyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba Arkadaslar Bugün Forum Amca Olarak Sizlere Süper Bir Paket Sunacagim NewPoints Eklentisi EmreKRMN Tarafindan Cevrilmistir. Market Eklentisinide Tarafimca Kendim Türkcelestirmis Bulunmaktayim.

Eklenti ismi: NewPoints Plugin + Market
Eklenti Yapımcısı: Pirata Nervo
Türkçe Çeviri: Emre KRMN
Market Çevirisi: Dogukan
Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Eklenti Versiyonu: 2.0
Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB – 1.8.x
Eklenti Açıklaması: Bu eklenti sitenizde para sistemi kurmanıza yarar.

-1.8 de Olusan SQL Sorunu Giderilmistir.
-Market Dili Türkcedir.
-Buglardan Arindirilmistir.

NewPointsden Görüntüler:

3R751r.png

resim

Not: Market Eklentisinin Görüntüsü Yoktur Cekemedim Ama Siz Eklentiyi Aktiflestirdiginiz Anda NewPoints Konsolu Admin KP ye Gelecektir Oradan Newpoints Eklentiler Seklinde Marketi Kurabilirsiniz.

Alt Tarafta Linki Bulabilirsiniz Güle Güle Kullanin resim HerHangi Bir Sorun Olursa Bana Sorun Hemen Yardimci Olabilirim.

Indirme Linki:

Indir
Bir Kac Gün Öncesine Kadar Sitemde Kuruluydu Fakat Vetiban Boyutunu Azaltmak Icin Kaldirdim Iyi Kullanimlar...

1.6.17 için yokkmu ?
Zaten Bu Eklenti 1.6.x Icin Ararsan Bulursun FOrumda Gülümseme
Görmeyenler Icin Güncel....
(30-07-2015, Saat:08:04)OyunKonsolu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Zaten Bu Eklenti 1.6.x Icin Ararsan Bulursun FOrumda Gülümseme

MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB – 1.8.x  Nasıl - Neydi
Bunu MyBB 1.8 e Kullanicilar Uyarladi metehan Forumda 1.6 Versionuda Mevcut.
Konu için teşekkürler. Sürümü 1.6 olanlar aşağıdaki linkten eklentiye ulaşabilirler:

Sayfalar: 1 2