MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tüm sorunlarım bir arada
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sitesi : sanalterim.com

Mybb Sürümü : 1.6.17

Deneme üyelik :  
Kullanıcı adı : test
şifre : sanalterim54

1- Konular için editör kullanıyorum ama editör html ile yazılmış sitelerden bişey kopyalayınca güzelce yapıştırıyor ama konuyu gönderince saçma sapan html yazıları çıkartıyor . kategorilerden htmlyi aktif ettiğim halde böyle . Nasıl çözeriz veya html desteği olan bir editör varmı

2- Mozilla firefoxda yönlendiriliyorsunuz kısmında türkçe karakter sorunu var (chromede yok)

3- Admin Kp de ayarlar kısmında neredeyse her ayar 2 şer tane görünüyor

4- Genel bakış eklentisinde son konular ve son yorumların başına okundu okunmadı ikonu koymak istiyorum nasıl yaparım . veya böyle bi eklenti mevcutmu (sadece son konular ve son yorumlar olmalı)

5 - Postbitimin üstü oval ama en altı oval değil . Altıda nasıl ovalleştirebilirim

6 - Sitemin sağ üstündeki kullanıcı panelini kaldırmak onun yerine direk anasayfada çıkmasını istiyorum normalindeki gibi . Bunu nasıl yaparım

Hocam Bana admin paneline giriş yetkisi verin sadece tema ve şablonlara erişim iznim olsun. Css ile ilgili sorunlarınızı çözüme kavuşturayım.
özel mesaj attım bakarsan sevinirim
Artık birisi yardımcı olabilirmi ne zaman konu açsam boş dönüyorum bu nasıl destek sitesi?