MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tema Yaptırılacaktır
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba arkadaşlar, bir projemiz için Mybb tema yaptırmak istiyoruz. Kullanacağımız eklentiler, istediğimiz tasarımlar daha çok 1.6 sürümüne uygun, ama biz 1.8'e de uyarlarız diyorsanız 1.8'de olur yeni her zaman yenidir Gülümseme

İş alımı olan arkadaşlar, iletişim bilgilerinden ulaşırlarsa sevinirim. (Tema biraz acil lazım, abartı fiyatlarla da gelmeyin lütfen.) İyi Günler...

Facebook : facebook.com/Twoll61
E-mail : [email protected]
300 TL ye Ozan Çağan diye birisi premium temalar yapıyor diye biliyorum temaları 10 numara bence. Süper

Saygılarımla.
(15-07-2015, Saat:12:48)Sccitex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]300 TL ye Ozan Çağan diye birisi premium temalar yapıyor diye biliyorum temaları 10 numara bence.  Süper

Saygılarımla.

O kadar astronomik bütçemiz yok Gülümseme Yaptığı iş belkide 300 değil 500TL değerindedir ama yine de bizi aşıyor Gülümseme
(15-07-2015, Saat:13:06)Twoll61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(15-07-2015, Saat:12:48)Sccitex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]300 TL ye Ozan Çağan diye birisi premium temalar yapıyor diye biliyorum temaları 10 numara bence.  Süper

Saygılarımla.

O kadar astronomik bütçemiz yok Gülümseme Yaptığı iş belkide 300 değil 500TL değerindedir ama yine de bizi aşıyor Gülümseme

200, 300, 500 TL lik paketleri var ama siz bilirsiniz eğer tema yaptıracaksanız modernhoca.com u bir ziyaret edin derim. Gülümseme 
Gerekli görüşme sağlanmakta. 
Ücretsiz temaları editlemeye ne dersin? Sadece düzeltip bir tema yapabilirsin