MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tema Yapımcılarına bir soru
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Ben yakında tema yapımcılığına girmek istiyorum fakat profesyonel bir tema yapmış olan arkadaşlara da sormak istedim bu iş sizce çok zor mu yani sizin yaptığınız temalar iyi güzel de benim sökemediğim bir şey var mesela temalarınız harika fakat o temalarınızda kullandığınız css kodlarının dersleri internette hiç çıkmıyor acaba photoshop ile webe mi döküyorsunuz yoksa kendiniz elle ile mi yapıyorsunuz bunu soracaktım ? Gülümseme

Saygılarımla.
O kadar profesyonel değilim fakat mybb tema sistemi en kolay kodlama sistemi diğerlerine gore temel css ve html ile çok rahat bi şekilde başarı elde edebilirsin ben kodları tek tek elimle yazıyorum daha keyif veriyor. Tavsiyem olarak netten psd to css psd to html derslerini incelemen tabi ki bunun öncesinde temel html ve css şart buna ek olarak mybb şablon bilginizin bulunması kesinlikle şart yoksa bi işinize yaramaz mybb de şimdeden kolay gelsin o kadar zor bir is değil edit yaparak başlayın kod yapısını kavrayinca tema kodlamakta kolaylaşacaktır.