MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Herkese Merhaba...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhabalar,
Kısa ve öz olarak kendimden bahsetmek ihtiyacı duydum her nedense..
Öncelikle Adım Kaan, 25 yaşındayım ve iş hayatına başladım. MyBB ile ilgili pek çok söylenti duydum kimisi çok iyi kimisi çok kötü doğrusu ne olduğunu anlayamadım bunun. Açıkçası daha önce pek çok sistem kullanma tecrübeme dayanarak MyBB'yi test ettim iyi bir sistem açıkları çok fazla yok ve geliştiğinin farkındayım. Ama daha fazla gelişmeli diye düşünüyorum görünümünden yana dinamikliğinden bakarım bir sistemi. Eğer sistem dinamikse görünümün önemi yok benim için. Her neyse sevdim bu forumu hoş ortamı var güzel destek veriyorlar. Sevdim.. :)
Hoşgeldiniz , daha çok şey görürsünüz emin olun. İyi forumlar geçirmeniz dileğiyle.
(11-07-2015, Saat:21:21)KaptaN_38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hoşgeldiniz , daha çok şey görürsünüz emin olun. İyi forumlar geçirmeniz dileğiyle.

Hoşbulduk,
Çok şeyler gelip geçicidir hocam merak etmeyin ben işin iyisine de kötüsüne de alışığımdır her ne kadar kötü olursa olsun saygı ile cevap veririm.
Merhaba,
Aramıza hoş geldiniz, umarım iyi vakit geçirirsiniz.
Ayrıca aramıza yeni katıldığınız için kuralları belki okumamış olabilirsiniz bu nedenle eklemek istiyorum "http://mybbdepo.com/forum-kurallari-forumu" bu linkten forum ile ilgili kuralları okuyabilirsiniz okumadıysanız okumanızı öneriyorum.
Saygılarımla,
Smyrna35.
(12-07-2015, Saat:01:49)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,
Aramıza hoş geldiniz, umarım iyi vakit geçirirsiniz.
Ayrıca aramıza yeni katıldığınız için kuralları belki okumamış olabilirsiniz bu nedenle eklemek istiyorum "http://mybbdepo.com/forum-kurallari-forumu" bu linkten forum ile ilgili kuralları okuyabilirsiniz okumadıysanız okumanızı öneriyorum.
Saygılarımla,
Smyrna35.

Merhaba,
Şu an detaylı bir şekilde okuyorum.
Teşekkürler.

Saygılarımla.
Hoş geldiniz, iyi vakit geçirmeniz dileğiyle.