MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: ARKDAŞLAR FORUM YARDIM
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar 1. kısımdaki mavi rengini değiştirmek isitiyorum. Nasıl değiştirebilirim

Arkdaşlar 2.Kısımdaki sayfa aşağı yukarı götürme aracınıda normaldeki gibi yapmak istiyorum nasıl yaparım

resim

1. için global.min.css içerisinde şu kodu arat ".user_block-3" daha sonra background: #338ACA değerini istediğin gibi değiştir.
2. için yine global.min.css içerisine gir, alttaki kodları sil.

Kod:
::-webkit-scrollbar{background:#F0F0F0;width:12px}::-webkit-scrollbar-track{/* border-left:1px solid #efefef */}::-webkit-scrollbar-thumb{/* background:#338ACA; */-webkit-box-shadow:inset 0 0 6px rgba(0,0,0,0.27)}::-webkit-scrollbar-thumb:hover{background:#338ACA;-webkit-box-shadow:inset 0 0 6px rgba(0,0,0,0.27)}::-webkit-scrollbar-track{/* border-left:1px solid #efefef */}::-webkit-scrollbar-thumb:window-inactive{background:rgba(0,0,0,0.27)}
Kardeşim Sağolda

global.min.css yi nerden bulabilirim
(11-07-2015, Saat:20:24)KimseYok10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kardeşim Sağolda

global.min.css yi nerden bulabilirim

Admin Paneli  Sağ Ok Temalar & Şablonlar  Sağ Ok Yüklü Olan Tema İsmi  Sağ Ok Global.Min.CSS  Sağ Ok Gelişmiş Düzenleme Modu
W@rez temalara destek yok.!
(11-07-2015, Saat:21:49)SiberLeon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]W@rez temalara destek yok.!

Kilit.