MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Esay E1 Tema Çizim Çalışması
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
ModernHoca için yeni bir tema çizimi yapıyorum kodlanırsa kullanılabilir. Değüşük bi stil yapmaya çalıştım olduğu kadar Gülümseme

resim
Çizim güzel. Beğendim.  Süper
Çizim Güzel de en son çizim tasarım paylaşmak yasaklanmıştı noldu kaldırıldı mı herkes paylaşıyor 
Şahsen kırmızı ve pembe renkleri sevmiyorum fakat çok sağlam çizim olmuş. Kırmızı ve pembe renkler yerine mavi olsaydı çok daha güzel olur diye düşünmüştüm. Emeğinize sağlık
(10-07-2015, Saat:00:13)ßyßilæl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Çizim Güzel de en son çizim tasarım paylaşmak yasaklanmıştı noldu kaldırıldı mı herkes paylaşıyor 

2-3 yıldır paylaşıyorum böyle bişey ilkkez duydum.

Diğer yorumlar için teşekkürler Gülümseme
(10-07-2015, Saat:00:37)XR-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(10-07-2015, Saat:00:13)ßyßilæl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Çizim Güzel de en son çizim tasarım paylaşmak yasaklanmıştı noldu kaldırıldı mı herkes paylaşıyor 

2-3 yıldır paylaşıyorum böyle bişey ilkkez duydum.

Diğer yorumlar için teşekkürler Gülümseme

Madde 34. Forumda sitem nasıl,  nasıl hit kazanırım, neler yaparsam sitem iyi olur, kısaca siteler hakkında görüş öneri ve şikayet içerikli konular, yarışma konuları, grafikçi arkadaşlar için tema nasıl, ne eklemeliyim, bilmemne tsarım v123256325 çizimi gibi konular açmak yasaktır. Ayrıca ard arda mesaj (flood) hiçbir gerekçeyle atılmayacak. Reklam alımı yapan konularda isterler ise ayda 1 konusunu güncellemekle beraber istatistik bilgilerini gönderebilir, bu durum istisna olacaktır.

Forum Kuralları Madde 34
Kaldırılması uygundur o zaman. 
O maddede versiyonlu tasarımlar açmaktan bahsediyor.
Elinize sağlık değişik ve bol içerikli bir çizim.
Sayfalar: 1 2