MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: 20 TL ★ Etkili Seo Paketleri ! ★ PR9 Siteler ★ Tanıtım Yazınız ★ Tek Paket Muhtesem D
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
resim
resim
resim

resim
Not: 2013 Senesi Referanslardır Kısa bir süre bırakmıştım

accountr.org

forumgama.biz

id-pass.org

kizsorular.com

forumgenel.com

destekplus.org

[b]Paypal: [email protected]

Ödemelerinizi Yaptıktan Hemen Sonra Bildirimde Bulunabilirsiniz

odemebildirim.cf Sitesinden Bildirim Yapın 24 Saat içerisinde Geri Dönüş Yapılacaktır.

[/b]
Merhaba,
Referansınızdaki bütün siteleri dmoz ve backlink olarak inceledim.
- Hiç birinin dmoz kaydı bulunmamaktadır ki siz dmoz kaydı yaptığınızı belirtmişsiniz.
- accountr.org, forumgama.biz, kizlarsoruyor.com, destekplus.org bu 3 referansınızında bahsettiğiniz backlink sayısı ile yukarı aşağı bir alakası yok ki siz 800 backlink demişiniz ama bu sitelerin 800 backlink ile yakından uzaktan alakası yok.
Eğer ki bir iş yapıyorsanız bu iş için para ikinci aşamada olsun ilk aşama hizmet aşaması olmalı ki siz bu hizmet aşamasını atlamışınız.
Hizmet olarak nelerim eksik falan diye düşünüyorsanız skype adresim imzamda mevcut ekleyin her türlü kapım açıktır yardımcı olurum neler yapabilirsiniz neler yapmamanız gerekiyor diye bir konuşma yapabiliriz.
Umarım yorumumda yanlış anlaşılan bir şey yoktur varsa şimdiden özür dilerim.
Yazdıklarımı bir ön yargıyla okumamanızı dileyip bu yazdıklarımı iyi şekilde karşılamanızı umuyorum.
Saygılarımla,
Smyrna35.
Oysaki 2013 yılı referansları diye not eklemiştim siteler aktif değil üzgün tabi normal
Biliyorum okudum ama bana 2015te bir iş yapsanız ve bu 2016 da backlink olmucaksa veya dmoz kaydım olmayacaksa benim için bir anlamı olmayacak. Kalıcılık ve süreklilik seoda önemli bir etmendir. Geçici bir işlem seo ya zarar verir. Gerçe aniden 800 backlinkte zarar verecektir de bu konuya değinmeyeceğim.
Paypal: [email protected]

Ödemelerinizi Yaptıktan Hemen Sonra Bildirimde Bulunabilirsiniz

odemebildirim.cf Sitesinden Bildirim Yapın 24 Saat içerisinde Geri Dönüş Yapılacaktır.
Premium Pingleme ve 800 Backlink Demişsiniz... Bunların 2'si 1'den Zarar Vermesin Sakın.!