MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Zorunlu Konu Okutma
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar 1.8'e uyarlanmış bir zorunlu konu okutma eklentisi yükledim fakat seolu forum kullandığım için forum idsini yazdığımda kabul etmiyor ?

Kod:
Yönetim tarafından zorunlu olarak okunması gereken bir konu belirlendi. Bu konuyu okumadan önce diğer konuları göremezsiniz. Konuyu görmek için <a href=showthread.php?tid=554>buraya</a> tıklayınız.

http://intikamtugayi.com/konu-tugayda-uy...allar.html

Bunu koymak istiyorum ama olmuyor kodu düzenleyip yollayabilecek olan var mı ?
Yok mu yardım edebilecek ?
Zorunlu konu görüntülemek için forum id'sini neden yazıyorsun ki? konu id'si yazacaksın.
Bunu öğrenmek için bütün pluginleri devre dışı bırak ayarı yap veya seoyu kapat konunun id numarasını öğrendikten sonra tekrar aç.
(03-07-2015, Saat:22:39)poyraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Zorunlu konu görüntülemek için forum id'sini neden yazıyorsun ki? konu id'si yazacaksın.
Bunu öğrenmek için bütün pluginleri devre dışı bırak ayarı yap veya seoyu kapat konunun id numarasını öğrendikten sonra tekrar aç.

O kadar uğraşmaya gerek yok. Konunun içerisinde yeni cevap butonuna tıklandığında adres çubuğunda id değeri çıkar zaten. forumadi.com/newreply.php?tid=xxx gibi.