MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Diamondda Büyük Sorunlar
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Diamond teması kullanıyorum ama şu yeni konu açarken ve mesaj yollarken seçeneklerde  kalın,eğik yazı yazma sonra yazıyı ortalama sağa yatırma renk seçenekleri video ekleme çubuğu yok ve yanda ifadeler bölümünde daha fazla göster deyince göstermiyor,kullanıcıya rep veremiyorum konu silerken,taşırken varsayılan temaya geçmem gerekiyor bunun gibi birçok problemim var bunları nasıl tema,şablon tasarımı bölümünden düzenleyebilirim yardım edermisiniz birde yeni konu açarken altta kelime girme bölümü istiyor ya burada yok kaldırmışsınız o nereden kalkıyor

Kod:
www.frmpark.10tr.net
sitem bu arkadaşlar konu açarken vide fotoğraf diğer seçeneklerin olduğu çubuk gözükmüyor ve yanda ifadelere tıklamıyor ve daha fazla göster dediğimde hiç bişey olmuyo halbuki daha fazla iconda var Göz kırpma
Admin CP > Temalar & Şablonlar > Şablonlar > Temanızı Seçin > Headerinclude şablonunu orjinal'e çevirin. Sorununuz düzelecektir. 
Not: Eğer headerinclude'ye ek bir kod eklendiyse kod silinecektir.
10TR nin destek sitesinden destek almanız en sağlıklısı olacaktır
(03-07-2015, Saat:16:14)SiberLeon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Admin CP > Temalar & Şablonlar > Şablonlar > Temanızı Seçin > Headerinclude şablonunu orjinal'e çevirin. Sorununuz düzelecektir. 
Not: Eğer headerinclude'ye ek bir kod eklendiyse kod silinecektir.

Yaptım ama henüz düzelmedi