MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb sürüm düşürme
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Mybb 1.8.5 kullanıyorum ve hiçbir tema ve eklenti çalışmadığı için sürümü düşürmek
istiyorum nasıl yapabilirim
Sürüm düşürmeyi bilmiyorum ama siteyi yedekle başka sürüm kur yedeğide üstüne kur diyebilirim Gülümseme
Sürüm düşürme yapılamaz diye biliyorum. 
Maalesef mybb'de sürüm düşürme mevcut değil. Şimdiki yedekleri alıp 1.8.4'e veya önceki sürümlere düşürürseniz sql hata verebilir, böyle bir şey yapmayın. Ben halen neden 1.8.5'de temalar ve eklentilerin çalışmadığını merak ediyorum. Tüm eklentiler ve temalar 1.8.x sürümleri yani 1.8'in tüm sürümleri olarak kodlanıyor ama 1.8.5'de çalışmıyor..  Nasıl - Neydi
(05-06-2015, Saat:20:12)MekHack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Mybb 1.8.5 kullanıyorum ve hiçbir tema ve eklenti çalışmadığı için sürümü düşürmek
istiyorum nasıl yapabilirim

bu konuda çok çok yanılıyorsunuz hemen hemen her eklenti ve tema uyumludur arkadaşım.

resim
Merhaba

1.8.5 sürümünde çalışmayan eklentileri buradan yazarsanız size geri dönüş yapabiliriz.
EmreKarakaya Hocamında dediği gibi sizlere yardımcı olmak isteriz fakat ben bu sorunu tam çözemedim açıklarsanız yardımcı olurum.
resim hocam burdaki butonlar gözükmüyor mesela bendeki sorun şimdilik bu
Sayfalar: 1 2