MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: mybb 1.8.5 temalar çalışmıyo
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Mybb 1.8.5 sürümü kullanıyorum ve temalar çalışmıyor (bu sitedekiler dahil) bana 1.8.5 te çalışan tema atarmısınız yada temayı sıfırdan kendim nasıl tasarlarım
Nasıl çalışmıyor hatayı tam açıklarsanız iyi olur
Nasıl çalışmıyor anlamadım, ne gibi bir sorun ortaya çıkıyor? Fotoğraf atar mısın lütfen ve site adresinizi de yazarsanız sevinirim.
Reklam
Merhaba

Hangi temayı eklediğinizde ne tür bir hata veriyor onu yazabilir misiniz?
(06-06-2015, Saat:15:33)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba

Hangi temayı eklediğinizde ne tür bir hata veriyor onu yazabilir misiniz?

Hocam hayırdır niye temanın linkini siliyorsunuz arkadaş tema istiyormuş yardımcı olmak istedim. Niye bana karşı bu kadar saldırgansınız?
@cinahmet Eğer reklam içerikli bir link varsa kaldırması normaldir.

-----------

Sorunu tam anlayamadım mybb 1.8.5 temam var benim kaç tane ama bir sorun yok? Eğer hatayı atarsan yardımcı olurum. 
(06-06-2015, Saat:17:14)DeathAngeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]@cinahmet Eğer reklam içerikli bir link varsa kaldırması normaldir.

-----------

Sorunu tam anlayamadım mybb 1.8.5 temam var benim kaç tane ama bir sorun yok? Eğer hatayı atarsan yardımcı olurum. 

Hocam arkadaş çalışan bir tema istiyor ve benim temam %100 çalışıyor . Bu arada sende kendi temanın reklamını yapıyorsun kendi kendini yalancı konuma düşürdün Gülümseme
Sayfalar: 1 2