MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Forumrip Bedava Backlink Sistemi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
resim

Neden Forum Backlink

*Bedava bir sistemdir
*Daha hızlıdır
*Özel proxyler ile daha güvenli
*24 saat içinde toplu iletişim
*3 çeşit backlink sistemi
*Güvenilir sistemler
*Anlık web güncellemeleri sizlere bildiriliyor.

Neler Yapabilirim?

*Sınırsız Link alabilirsiniz.
*Bizlerden rapor alabilirsiniz.
*Özel sistemlere kayıt ettirebilirsiniz.
*Özel hızlı indexleme araçları mevcuttur.

Web sitesi eklemek için Özel mesaj atabilirsiniz.Siteniz incelendikten sonra raporlara eklenecektir.
Diğer haber,güncelleme ve iletişim için buradan takip edebilirsiniz.

Kod:
http://forumrip.com/index.php?do=/pages/2/
alan adınız ile içerikler uyumsuz bu hit kaybına sebep olur yani hitiniz çok düşük bunu kanıtlamak istermisiniz ? bazı forumlarda reklamlarınızı gördüm banned yediğinizide lütfen twitter gibi site kurmuşunuz  mybb forumunda konu açıyosunuz.
(05-06-2015, Saat:19:44)Pasa[TR] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]alan adınız ile içerikler uyumsuz bu hit kaybına sebep olur yani hitiniz çok düşük bunu kanıtlamak istermisiniz ? bazı forumlarda reklamlarınızı gördüm banned yediğinizide lütfen twitter gibi site kurmuşunuz  mybb forumunda konu açıyosunuz.

Bu uygulamanın alan adı ile bir ilgisi yoktur sadece ücretsiz bir sistemdir.Ayrıca konu mybb ile ilgili değil backlink yardım konusudur.Site üzerinde forumda bulunmakta bu sistemler forumumuz da kategori olarak bulunmaktadır Efendim.
@Günceldir!! Sitemize Geelen Mesajlar.

Alıntı:Alexsa değeri düştü hemen bir günde teşekkür ederim

Alıntı:Raporları nasıl vereceksiniz.
Alıntı:Sistemin Ücretsiz Olması Ve Türkçe Destek Vermesi Ayrıca Daha İyi Olmuş Güvenilir.