MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: 1.8.4 üyelik sorunu !
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Web site  Site Adresi : HileHanı.Com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.8.4

Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : Özel Mesajı Rapor Et  - Gelişmiş Hızlı Cevap - Kullanıcı Ban Nedeni Plugin  - ProStats /Profesyonel İstatistikler/ - Forumun En İyi Mesaj Yazanları - Ziyaretçiye Konu İçeriğini Gizleme - Gizli İçerik Plugin - DVZ Shoutbox (Mesaj kutusu) - Ziyaretçilere Uyarı Mesaı Plugin - Ek Grup Resim Plugin 
[*]
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Üye olma sayfasına geliyorum tüm kutucukları doğru bir şekilde dolduruyorum. Üyeliği tamamlaya tıklamaya çalıştığım zaman tıklanmıyor nekadar tıklarsan tıkla birşey yapmamış gibi sayfada bekliyor kaydolmuyor yardımcı olun lütfen.
Bak bu senin kaçıncı yardım konun ilk konundan kuralları bilmiyorsun diye ses edilmemiştir ancak artık yardım şablonuna göre konularını aç.

Kurduğunu eklentiler nedir bunları bilmiyoruz ki konu şablonuna uysaydın ve şablondan istenilenleri yazsaydın bilen bir arkadaşımız sana yardımcı olurlardı.

Bkz:
http://mybbdepo.com/yardim-konusu-acan-k...onusu.html
(02-05-2015, Saat:02:14)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bak bu senin kaçıncı yardım konun ilk konundan kuralları bilmiyorsun diye ses edilmemiştir ancak artık yardım şablonuna göre konularını aç.

Kurduğunu eklentiler nedir bunları bilmiyoruz ki konu şablonuna uysaydın ve şablondan istenilenleri yazsaydın bilen bir arkadaşımız sana yardımcı olurlardı.

Bkz:
http://mybbdepo.com/yardim-konusu-acan-k...onusu.html

Düzenledim.
Beyler hadi güncel.
Artik yardim edin hocam yeter 3 gündür üzgün
(02-05-2015, Saat:14:48)Mehmethan12 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Artik yardim edin hocam yeter 3 gündür üzgün

Admin Paneli Giriş Yap > Tema & Şablonlar > Şablonlar > Kullanıdığın Şablon > Üye Şablonları > member_register => Şablonunun Seçeneklerden Orjinale Dönüştür
(02-05-2015, Saat:15:07)trafikci258 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(02-05-2015, Saat:14:48)Mehmethan12 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Artik yardim edin hocam yeter 3 gündür üzgün

Admin Paneli Giriş Yap > Tema & Şablonlar > Şablonlar > Kullanıdığın Şablon > Üye Şablonları > member_register => Şablonunun Seçeneklerden Orjinale Dönüştür

Yaptım ancak olmadı üzgün
birde bu yöntemi denermisin

Kullandığın temanın Üye Profili Şablonlar/member_register şablonunu aç ve içindeki {$captcha} kodunu{$hiddencaptcha} şeklinde değiştir
Sayfalar: 1 2 3