MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Merhabalar Kodladım Tema Güzelmi Bi Bakabilirmisiniz.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhabalar  Yaptım Tema Güzelmi Bi Bakabilirmisiniz.

Dedim Gibi Acemiyim. Ve Size Sormak İstedim Güzelmi Sizce.

Demo Link   :  Tıkla

resim

resim

resim

Lütfen Çekinmeden Güzelmi Kötümü Oldunu Söyleyiniz Gülümseme  Şimdiden Tesekkürler.

Postbit > Footer > Ve Menu Alıntıdır.
Onlar paylaşılmıştı galiba çoğu yerde görmüştüm menüyü, postbiti, footer kısmını..
Ben Birleştirdim İşte Şuanda Fazla Bilgim Yok O Yuzden Birleştirdim Sence Güzelmi ?? Sitemde Kulanıcam
İlk tema ise iyi gidiyorsun, herkes mybb'ye başladığında uzman değildi, ben bile. Devam et bakalım sonunu görelim  Süper
neyle kodladın?
(28-04-2015, Saat:13:41)medla3 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben Birleştirdim İşte Şuanda Fazla Bilgim Yok O Yuzden Birleştirdim Sence Güzelmi ?? Sitemde Kulanıcam

Yani kodladım deyince siz yapmışsınız gibi olmuş. Böyle güzel veya kötü diyemeyiz çünkü siz yapmadınız. Eğer ki kendiniz kodlayıp gösterseydiniz o zaman düşüncemizi belirtebilirdik.
kodlamayı örendimde onuda gösteririz be abi 
(28-04-2015, Saat:17:59)EmreKRMN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İlk tema ise iyi gidiyorsun, herkes mybb'ye başladığında uzman değildi, ben bile. Devam et bakalım sonunu görelim  Süper

Tesekkurler ilk temam birleştirdim kodlamayı bilmiyorum 
Sayfalar: 1 2