MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb İmza Ayarları Yok [Not Telif Hakkı İçeriği Düzenlendi]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar,

Web Sitemde Adminler Haricinde kimse imza ekliyemiyor.Kullanıcı Kpde İmza değiştir Seçeneği gözükmüyor bunu herkese nasıl aktif ederim?

Kod:

Kod:
www.proyuncu.com

Mybb Sürümü:1.8.4

Telif Hakkı İhlali Olduğunu Bilmiyordum Footer Linki Eklendi.Herkesden Özür Dilerim

uyari.png
Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin orijinal halini görmek için tıklayınız.

vgGqj6.png

Admin KP'De İmza Ayarı Yok
Yorumumdaki resimde tema yapımcı linkleride vardı fakat tema yapımcı linkleri sitenize gidiyor. Onlarıda düzeltir misiniz?
(21-03-2015, Saat:12:11)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yorumumdaki resimde tema yapımcı linkleride vardı fakat tema yapımcı linkleri sitenize gidiyor. Onlarıda düzeltir misiniz?
düzenlendi hocam tamammıdır?
yokmu yardımcı olucak arkadaşlar
Başlangıç » Genel Forum Ayarları » Kullanıcı Profili Ayarları

Kullanıcı İmzalarını Gizle

Ayarının "Hiçbiri" olarak seçildiğini kontrol edin. Kaydedin.
(21-03-2015, Saat:14:24)Bloody Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Başlangıç » Genel Forum Ayarları » Kullanıcı Profili Ayarları

Kullanıcı İmzalarını Gizle

Ayarının "Hiçbiri" olarak seçildiğini kontrol edin. Kaydedin.

olmadı hocam
Bu ayarlar resimdeki gibi mi?

resim
(21-03-2015, Saat:19:39)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu ayarlar resimdeki gibi mi?

resim

evet hocam mybb sürümüm 1.8.4 mesela mybbnin kendi oluşturduğu üye grubunda imza değiştirme izni var yani orda tik işareti vs yok imzayla ilgili ama imza ekleniyo fakat yeni grup açtığımda farklı bi rütbe ne olursa olsun olmuyor imza değiştir seçeneği gelmiyor.Adminden kopyala dedim üye grubundan kopyala dedim izinleri yok hocam başka bir arkadaşın forumunda 1.8.3 kurulu onda imza ayarları var üye yetkilerinde bende yok mybb sürümünden kaynaklanıyo olabilirmi? veya özel iletişim adresiniz varsa siz bakarmısınız
Sayfalar: 1 2