MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: XPserkan'a Teşekkürler merge İçin
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar Bildiğiniz Üzere Ben xenforo kullanıyorum Ve Değişiklik olsun diye Forum içine Forum kurdum  dedim  konu ile kim uğraşacak Ve Mybb Kullanayım dedim bu  sefer mybb merge sistemini kullandım sorunsuz bir  kurulum yapıldı  ve XPserkan'a  Teşekkür babında konu açmak istedim çok ama çok Teşekkürederim XPserkan emeklerin için teşekkürler sana ve ekibine mybb ekibinde gönüllü calısan Türk Arkadaşlarımızdan Allah razı olsun canı gönülden çalışıyorlar.. emeklerinin karşılığını inşallah alırlar mybbdepo'ya da ayrıyeten teşekkürederim ...

merge Yaptığım Site :  edit

merge de kullandığım Mysql edit bakabilirsiniz hiç bir sekilde hata sorun olmadı 
Site linkleri kaldırılmıştır. Hem code tagları içerisinde değil hemde teşekkür konusu amacınız reklam olmasa bile link vermeniz reklama kaçıyor gibi. Gülümseme
yok be reklam için koymadım emin ol hocam zaten linklerim imza'da Mevcut Öyle bir Düşüncem olmadı gerçekden teşekkür amaçlı açtım konuyu Gülümseme
(20-03-2015, Saat:23:10)ArseniC Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]yok be reklam için koymadım emin ol hocam zaten linklerim imza'da Mevcut Öyle bir Düşüncem olmadı gerçekden teşekkür amaçlı açtım konuyu Gülümseme

Biliyorum hocam tabi ki öyledir ama gerek konu yeri gerek konu amacı olunca öyle anlaşılabilir o bakımdan Gülümseme
Kardeşim Allah hepimizden razı olsun çok saol Gülümseme