MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb Seo Hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba değerli emektar arkadaşlarım.Yeni bir web sitesi açtım ve internette yaptığım araştırmalardan sonra mybb kurmaya karar verdim.Sistemi kurduktan sonra,seo eklentisinide kurdum.Fakat seo ile alakalı problem yaşıyorum.
Kod:
http://mybbdepo.com/google-seo-kurulumu-resimli-anlatim-2014-konusu.html
Adreste tarif edildiği şekilde gerekli ayarlamaları yapmama rağmen hata düzelmiyor.Eklentinin 1.6.8 ve 1.6.7 versiyonlarını denedim ve hiç bir değişme yok.Yardımcı olabilirmisiniz?

Kod:
web sitemin adresi; www.dersportali.org

resim
Merhaba hocam, eklentiyi kurduktan sonra size eklentilerin olduğu sayfada htaccess dosyasına eklemeniz gereken kodları veriyor. Onları eklerseniz sorun çözülecektir.
Yardımınız için teşekkür ederim.

yardımcı olabilir.
Kurulumu videodaki gibi yapmıştım ve kontrolleri yaptım fakat hala hata devam ediyor.
Yardım edebilecek kimse yokmu?
Yanlış hatırlamıyorsam, plugin yönetimi kısmına geliyordu .htaccess'e eklemeniz gereken kodlar.
Seo'yu içine alacak şekilde plugin yönetimi sayfasının bi ekran görüntüsünü atmanız mümkün mü?
Merhaba

Eklentinin 404 ayar sayfasi ayarlarını acın ve tum seçenekleri aktif edin daha sonra eklenti sayfasina gelip seo eklentisi altinda cikan kodlari .htaccess kodlarindakilerle degistirin
Sayfalar: 1 2