MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB Kullanışlı Like Plugin (IPB Style)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere IPB tarzı beğeni eklentisini paylaşıyoruz. Eklenti sayesinde konu gösteriminde şık, kolay ve hızlı bir beğeni sistemine sahip olacaksınız. Eklenti IPB'den esinlenerek yapılmıştır. Eklenti amacı, sadece yazıyı beğenip beğenmediğinizdir. Süper

MyBB için Hızlı Rep Eklentisi
Eklenti-Plugin Eklenti ismi: MyBB Kullanışlı Like Plugin (IPB STYLE)
Yapımcı Eklenti Yapımcısı: XemiX
Çevirmen Türkçe Çeviri/Anlatım: MyBB.Com.TR/Kiliza
Güvenlik Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Versiyon-Saat Eklenti Versiyonu: 1.3
Araç-Test  Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.8.x
Açıklama-Detay Eklenti Açıklaması: Eklenti sayesinde konu gösteriminde hızlı rep verme sistemine sahip olacaksınız. Eklenti IPB'den esinlenerek yapılmıştır, şık kolay ve hızlıdır
Kurulum-İnstall Eklenti Kurulumu:
Wrench Rar Şifresi: mybb.com.tr

!!! EKLENTİ İÇİN PHP SÜRÜMÜNÜZÜN 5.4 OLMASI GEREK !!!

• Konu sonunda vereceğim dosyayı indirin, RAR'ın içindeki inc ve jscripts dosyasını FTP Ana dizine atın
  • Admin Paneli Sağ Ok Temalar Şablonlar Sağ Ok Şablonlar Sağ Ok Kullandığınız Temanın şablonlarına girin Sağ Ok Post Bit - [postbit] Şablonlar postbit ve postbit_classic şablonlarına girip, alttakini bulun ve yanına ekleyin

Bul:

Kod:
    {$post['attachments']}

Yanına Ekle:

Kod:
    {$post['xem_fast_rep']}

• Admin Paneli Sağ Ok Temalar Şablonlar Sağ Ok Şablonlar Sağ Ok Kullandığınız Temanın şablonlarına girin Sağ Ok Headerinclude - [Gruplandırılmamış] ŞablonlarHeaderinclude girip, en aşağı ekleyin

Kod:
    <script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/xem_fast_rep.js"></script>

• Son Olarak Admin Paneli Sağ Ok Temalar Şablonlar Sağ Ok Temalar Sağ Ok Kullandığınız Temaya girin Sağ Ok global.css girip, en aşağı ekleyin

.reps {    display: inline;    padding: 0.6em 1em .6em;    font-size: 75%;    font-weight: 700;    line-height: 1;    color: #fff;    text-align: center;    white-space: nowrap;    vertical-align: baseline;    border-radius: .25em;    background-color: #777;    margin: 1px;}.plus {    background-color: #337ab7;    cursor: pointer;}.minus {    background-color: #f0ad4e;    cursor: pointer;}.liked_this {    background: #efefef;    padding: 6px;    margin: 2px;    vertical-align: middle;    border-radius: 2px;    font-size: 11px;}
  • Admin Paneli Sağ Ok Pluginler kısmından eklentiyi aktifleştirin..

resim

resim

indir-download

Kod:
https://yadi.sk/d/dsvWmFYkfHuZD
Bu teşekkür sistemi gibi bir şey mi yoksa direk mybb rep sistemi üzerinden mi çalışıyor ? Aydınlatırsan sevinirim Reşit. Eline sağlık.
Ekran görüntüsü varsa süper olucak kardeşim Gülümseme
Edit: Eklemişsin Gülümseme
Php 5.4 olması otomatik olarak çoğu kişinin kullanamayacağını belirtiyor sanırım Gülümseme
Yine de eline sağlık güzel paylaşım.
(16-03-2015, Saat:20:53)QwerT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu teşekkür sistemi gibi bir şey mi yoksa direk mybb rep sistemi üzerinden mi çalışıyor ? Aydınlatırsan sevinirim Reşit. Eline sağlık.

Abi doğrusunu söylemek gerekirse, eklentiyi tamamıyla test etmedim. Şuan php 5.4  (güya) olan deneme forumuma kurdum, görüntüyü elde ettim fakat değerlendirirken puanı veriyor o görüntü gidiyor. Sayfayı yenilediğimde, olumlu olumsuz herhangi bir şey gözükmüyor. Ufak bir araştırma yapım ; 

Kod:
http://community.mybb.com/thread-168022-post-1147804.html#pid1147804

Burdaki yorumdan anladığım kadarıyla MyBB REP puanlarıyla bağlantısı olmadığı, sadece yazıyı kimin sevip sevmediğine dair puanlama sistemi olduğunu söylüyor

(16-03-2015, Saat:20:54)Bloody Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ekran görüntüsü varsa süper olucak kardeşim Gülümseme
Php 5.4 olması otomatik olarak çoğu kişinin kullanamayacağını belirtiyor sanırım Gülümseme

Aynen abi çok sıkıntı 5.4, deneme forumunda eklentiyi test bile edemiyoruz Açık Ağızlı Gülümseme 

Edit: Konu başlığını Like plugin olarak değiştirdim, üyeleri yanlış yönlendirmeyelim boşuna Gülümseme Ayrıca konuyu düzeltmemi sağlayan Enes Ağabey'e teşekkürler. Süper 
(16-03-2015, Saat:21:02)Kiliza Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(16-03-2015, Saat:20:53)QwerT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu teşekkür sistemi gibi bir şey mi yoksa direk mybb rep sistemi üzerinden mi çalışıyor ? Aydınlatırsan sevinirim Reşit. Eline sağlık.

Abi doğrusunu söylemek gerekirse, eklentiyi tamamıyla test etmedim. Şuan php 5.4  (güya) olan deneme forumuma kurdum, görüntüyü elde ettim fakat değerlendirirken puanı veriyor o görüntü gidiyor. Sayfayı yenilediğimde, olumlu olumsuz herhangi bir şey gözükmüyor. Ufak bir araştırma yapım ; 

Kod:
http://community.mybb.com/thread-168022-post-1147804.html#pid1147804

Burdaki yorumdan anladığım kadarıyla MyBB REP puanlarıyla bağlantısı olmadığı, sadece yazıyı kimin sevip sevmediğine dair puanlama sistemi olduğunu söylüyor

(16-03-2015, Saat:20:54)Bloody Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ekran görüntüsü varsa süper olucak kardeşim Gülümseme

Aynen abi çok sıkıntı 5.4, deneme forumunda eklentiyi test bile edemiyoruz Açık Ağızlı Gülümseme 

Edit: Konu başlığını Like plugin olarak değiştirdim, üyeleri yanlış yönlendirmeyelim boşuna Gülümseme Ayrıca konuyu düzeltmemi sağlayan Enes Ağabey'e teşekkürler. Süper 

Eyvallah tam istediğim gibi o zaman. Tekrar eline sağlık.
Mybb bildirimlere entegre edilirse ben çok güzel olur kullanırım ben bunu.Ama bakalım entegre edilecek mi?
Aynen Mesajı beğenildiğinde bildirim gitse çok güzel olurdu, birde bu 1.6.x sürümlerinde çalışmazmı?
Eklenti 1.6 da calismaz ayrica php surumunuzunde 5.4 olmasi gerek.  Ayrica beyler konuyu her duzenledigimde code taglari bozuluyor mesela dun ek dosya olarak eklenmis. Konudaki code taglari gitmis eve gidince duzeltecegim kodlar karismasin Gülümseme 
Sayfalar: 1 2