MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Seo Çalışmıyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site  Site Adresi : 1forumunuz.com
Versiyon MyBB Sürümü :1.8.4
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :şuanlık seo kuraruyorumdum hata verdi

[*]
Hata-Sorun Sorun açıklaması Kafası Karışmışeo  kuruyorum ve .htaccess dosyasını atınca bu hatayı alıyorum ve .htaccess adını değiştirince sayfa açılıyor ama bu seferde konulara girmeye calısınca 2. hatayı veriyor
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
hata 1 

resim

hata 2 resim
bundan Bize ne ? Açık Ağızlı Gülümseme
eklentilere baktınızmı seo bir kod veriyormu yada eklentiye uygula gibi bir uyarı?
(26-02-2015, Saat:00:21)Azdroid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bundan Bize ne ? Açık Ağızlı Gülümseme

Sorusu olanlar soruyor, cevabı bilen insanlarda yardımcı olmaya çalışıyor. Bakın insanlar dedim.
(26-02-2015, Saat:10:20)trafikci258 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]eklentilere baktınızmı seo bir kod veriyormu yada eklentiye uygula gibi bir uyarı?

evet veriyor onu htacess dosyasına atıyorum onu sonra yazı gitmiyor ama htacess'e atın dedği yazıyı 
(26-02-2015, Saat:00:21)Azdroid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bundan Bize ne ? Açık Ağızlı Gülümseme

Böyle bir düşünceye sahipseniz kayıt olduğunuz forumun amacını ve buraya yorum yazmanızda ki amacı sorgulamanızı istiyorum. Eğer benzer durumla karşılaşılırsa forumdan uzaklaştırılırsınız.

Konu sahibinin sorununa gelince; forumun kurulu olduğu sistemin seo gereksinimleri ile karşılaştırınız öncelikle hostinginiz tüm özellikleri karşılıyormu bakalım. Bunun dışında .htaccess dosyanızın içeriğini buraya code tagları içerisinde ekleyin kodları kontrol edelim.
aynı hatayı bende aldım nasıl yapacağız
Aynı sorun bendede var sanırım 1.8.4 sürümü ile alakalı üst yetkililerden açıklamaya bekliyoruz.
Çözümü bilmeden alaycı tavırlar ile konuşmanın bi anlamı yok..