MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: mybb adam akilli tema yok mu?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Bir suru mybb tema denedim hic biri duzgun degil hepsinin ikonlari eksik bu sistem cok kotu
Demek ki neymiş, öyle adama böyle temaymış. Doğru düzgün araştırma yapmadan sistemi kötülerseniz elbette düzgün tema bulamazsınız. 
Bak kardesim 1hafta dir tema ariyorum apart yuklu suan daha iyisimi var ikonlari eksik temanin beni güldürme
Bu site de 1.8 default, diğer bir değişle apart temasını kullanıyor. İkon eksik falan değil. Ben square temasını editledim ve onu kullanıyorum, ikon falan eksik değil. Her temada ikon sorunu yaşıyorsanız muhtemelen free host kullanıyorsunuzdur, sorun da hosttan kaynaklanıyordur. 
Ben direk cpanel den kurdum ordan sıkıntı cikarmi bilmiyorum
bazen kodlamada sıkıntı oluyor mesela kişi kodu images/logo.png yazıyor fakat ftp yolunda ise logo.gif yazıyor bunlara dikkat et kodlama yoluna bak.
(21-02-2015, Saat:00:36)RuneS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben direk cpanel den kurdum ordan sıkıntı cikarmi bilmiyorum

Bir kaç kez denk geldim hocam. Başka insanlarda böyle konu açmışlardı hata var vs diye. Manuel kurmanızı öneririm.
O kadar konu acmistim
Sayfalar: 1 2