MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: eklenti sorunu yaşayanlara yardım !!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
bu eklenti sürümünüzle uyumlu deyildir !!!

evet 1.6.xx sürümlerinde çalışan eklentiler 1.8.x sürümlerinde nasıl çalışır?

hemen plugins.php dosyasını açıyoruz. notepat kulanırsak daha iyidir

ardından yukardaN arama yap tan şu code yi aratıyoruz. (compatibility)

ve orda şöyle birşey çıkaktır (16*) veya (18*) gibi biz oraya sadece belirtigim gibi yapalım.

(*) bütün sürümlerde çalışacak tır bu söyledigim sadece plugins.php dosysı için geçerlidir.

saygılar...
Öncelikle konu için teşekkürler. Yalnız hocam bu nasıl bir konudur böyle ? Başlığınıza bakın ;

" pulings eklentisi çalışmaynlara yardım "

" pulings " " çalışmaynlara " hadi bir tane falan yazım hatası olsa gözünden kaçmıştır, insanlık hali deriz ama faydalı konu açmaya çalışıyorsunuz ama bu aramalarda nasıl çıkacak ? Pulings diye aramaz kimse..

Konu daha önce açılmıştır ;

http://mybbdepo.com/eklenti-surumlerini-...onusu.html
(14-02-2015, Saat:02:06)Caxing Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Öncelikle konu için teşekkürler. Yalnız hocam bu nasıl bir konudur böyle ? Başlığınıza bakın ;

" plugins eklentisi çalışmaynlara yardım "

" plugins " " çalışmaynlara " hadi bir tane falan yazım hatası olsa gözünden kaçmıştır, insanlık hali deriz ama faydalı konu açmaya çalışıyorsunuz ama bu aramalarda nasıl çıkacak ? Pulings diye aramaz kimse..

Konu daha önce açılmıştır ;

http://mybbdepo.com/eklenti-surumlerini-...onusu.html

arkadaşım çözülmüş sorunlar adı altında konu açılmış tır senin verdigin link ise ders tir

biz ders vermiyoruz biz aradıgı zaman adam plugins diye arar verdigi sorun ne ise

o şekil arar mantıgı ile yazdık konu başlıgı deyişmiştir
Öncelikle konunun aynisi mevcut ve her iki içerikte ayni. ayni konuyu bir daha acmak gereksiz olmali.İkinci olarak konu iceriginiz çok dağınık. Ve son olarak bu işlemi yapsaj dahi eklentiler çalışmayabilir.