MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Emre KRMN v10 İlk Görüntü
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Edit. Özür dilerim.
Emre hoca kusura bakmanama 1 2 3 nerdeyse v6 dan beribkacinciya uyarildin Gülümseme İndirme linki olmadığı surece bu tur konular yasak. Son konundada denilmişti ve senin bunu bir daha yapman forum kurallarını takmadigini gosterir

Forum Kuralları Md:34
İlk görüntü diye paylaştım düşünceleriniz demedim Gülümseme
Hocam pm attım aldınız mı mesajı
Ne mesajı?
Madde 34. Forumda sitem nasıl, nasıl hit kazanırım, neler yaparsam sitem iyi olur, kısaca siteler hakkında görüş öneri ve şikayet içerikli konular, yarışma konuları, grafikçi arkadaşlar için tema nasıl, ne eklemeliyim, bilmemne tsarım v123256325 çizimi gibi konular açmak yasaktır. Ayrıca ard arda mesaj (flood) hiçbir gerekçeyle atılmayacak. Reklam alımı yapan konularda isterler ise ayda 1 konusunu güncellemekle beraber istatistik bilgilerini gönderebilir, bu durum istisna olacaktır.
(06-02-2015, Saat:14:27)EmreKRMN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İlk görüntü diye paylaştım düşünceleriniz demedim Gülümseme

Adam Açık Buldu Gülümseme
Düşüncenizi mi istedim ben? Konuda "düşünceleriniz" yada "düşünceleriniz neler" yazmıyor. sadece ilk görüntüyü paylaştım.
Sayfalar: 1 2 3