MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Emre KRMN Menü v1
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
resim

Admin KP - Temalar & Şablonlar - Temalar - Temanız - Global.css en altına ekleyip, kaydedin.
Kod:
/** Emre KRMN Menü Start */
#ekmenu {
    height:35px;
  width: auto;
    margin: auto auto;
        background: #1abc9c;
  text-transform: capitalize;
  border-bottom: 3px solid #333333;
  border-top-left-radius: 3px;
border-top-right-radius: 3px;
}

#emenu {
    margin: 0px auto;
        width: 100%;
    padding:0px 0px;
    }

#emenu li {
    float: left;
    list-style: none;
    margin: 0;
    margin-top: -3px;
    padding: 0;
    }

#emenu li a {
    color: #fff;
    display: block;
        margin: -1px;
    padding: 13px 15px 18px 15px;
    position: relative;
        border-right: 0px solid rgba(255, 255, 255, 0.22);
    font-size: 14px;
        font-family: Sans-serif;
  text-transform:capitalize;
    }

#emenu li a:hover, #emenu li a:active {
    color: #333;
  text-decoration: none;
  text-transform:capitalize;
  font-weight: bold;
}
/** Emre KRMN Menü Finish */

Admin KP - Temalar & Şablonlar - Şablonlar - Temanız - Header Şablonlar - header'ın en altına ekleyip, kaydedin.
Kod:
<div id="ekmenu">
    <div id="emenu">
                  <li><a href="{$mybb->settings['bburl']}" title="Anasayfa">ANASAYFA</a></li>
                  <li><a href="portal.php" rel="nofollow" title="Portal">PORTAL</a></li>
                  <li><a href="memberlist.php" rel="nofollow" title="Üyeler">ÜYE LİSTESİ</a></li>
                  <li><a href="misc.php?action=help" rel="nofollow" title="Yardım ?">YARDIM</a></li>
                  <li><a href="calendar.php" rel="nofollow" title="Takvim">TAKVİM</a></li>
                  <li><a href="http://www.emrekaraman.com.tr/" rel="nofollow" title="Emre KRMN">Emre KRMN Official</a></li>
  </div></div>

Kaynak:
Kod:
http://emrekaraman.com.tr/emre-krmn-menu-v1.html
başarılı. teşekkürler.
en üste güzel oldu saol
Rica ederim.
Bu benim menüm, kodlara bakarsanız anlarsanız, onun kodları ile benim kodları karşılaştırın. ByTugrul senin gibi değilim ben oradan buradan kod alıp herhangi bir tasarım yapmıyorum ben Göz kırpma Kodları karşılaştır..
(05-02-2015, Saat:14:12)EmreKRMN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu benim menüm, kodlara bakarsanız anlarsanız, onun kodları ile benim kodları karşılaştırın. ByTugrul senin gibi değilim ben oradan buradan kod alıp herhangi bir tasarım yapmıyorum ben Göz kırpma Kodları karşılaştır..

Sus Allah Aşkına Bizi Keriz Sanma
Bak tugrul fazla ileri gidiyorsun adamı sinir etme, kodları karşılaştırırsan görürsün. Adam gibi yorum at sinirlerimi bozma benim.
Sayfalar: 1 2