MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: R10 MyBB Teması Satışta (vB 3.8.4 Patch Level 2)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
satış durmuştur, sadece r10 üzerinden devam etmektedir.
kardeş eline sağlık Gülümseme ben alırdımda şimdi kesin görsellik forumuna gitmez bu, baksana webmaster için tamamen, ayrıca logo niye r10 dan onu anlamadım
Ellerine sağlık Caxing, tekrar bol kazançlar dilerim güzel iş.
Başarılı bir tema olmuş, birebir aynısı Gülümseme eline sağlık, hayırlı işler. Süper
(20-01-2015, Saat:16:52)loost123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]kardeş eline sağlık Gülümseme ben alırdımda şimdi kesin görsellik forumuna gitmez bu, baksana webmaster için tamamen, ayrıca logo niye r10 dan onu anlamadım

Teşekkürler. r10 teması adında yapıldığı için logo öyle Gülümseme

(20-01-2015, Saat:18:15)QwerT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ellerine sağlık Caxing, tekrar bol kazançlar dilerim güzel iş.

Teşekkür ederim Enes, sağolasın.

(20-01-2015, Saat:18:30)Kiliza Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Başarılı bir tema olmuş, birebir aynısı Gülümseme eline sağlık, hayırlı işler. Süper

Teşekkür ederim Gülümseme.
arkadaşlar ben bu temayı satın aldım. evet tema tamamen r10 teması. kırma renkler felan yok, orjinal renkler ve konu aç butonları vs vs cok iyi. ücretli tema alıcaksanız illa böyle tema olsun bence. cevap atarken sayfa yenilenmesi gibi durumlar yok. sizin için fotoğraf;

resim
(20-01-2015, Saat:21:36)loost123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]arkadaşlar ben bu temayı satın aldım. evet tema tamamen r10 teması. kırma renkler felan yok, orjinal renkler ve konu aç butonları vs vs cok iyi. ücretli tema alıcaksanız illa böyle tema olsun bence. cevap atarken sayfa yenilenmesi gibi durumlar yok. sizin için fotoğraf;

resim

Teşekkürler, postbitte nereden kısmını ayarlayamazsanız söyleyin ayarlarım hocam.

Hayırlı olsun..
(20-01-2015, Saat:21:38)Caxing Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(20-01-2015, Saat:21:36)loost123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]arkadaşlar ben bu temayı satın aldım. evet tema tamamen r10 teması. kırma renkler felan yok, orjinal renkler ve konu aç butonları vs vs cok iyi. ücretli tema alıcaksanız illa böyle tema olsun bence. cevap atarken sayfa yenilenmesi gibi durumlar yok. sizin için fotoğraf;

resim

Teşekkürler, postbitte nereden kısmını ayarlayamazsanız söyleyin ayarlarım hocam.

Hayırlı olsun..

çok kısa bi yazıyla buraya yaz istersen, kodlardan anlamadıgım için, yada öm den.

edit: hallettim tm direktmen profildenmiş ztn
Sayfalar: 1 2 3