MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Header adsense ile ilgili bir sorum olacak.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi : turkyazilimekibi.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.x
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
Yok

Hata-Sorun Sorun açıklaması :

Merhabalar öncelikle.
Şöyle söyleyeyim sitede header kısmının yanında sağ tarafında bir adsense reklamı ekledim.
Gerekli ayarlamaları vs yaptım.Ama bu ayarlar sadece giriş yaptıktan sonra görünüyor.
Yani anlaşılır olarak anlatayım.
Reklamı yukarı ekledim sağ tarafa gitmesi için kodu yazdım ama siteye ziyaretçi olarak gelince reklamı ortalıyor.Giriş yapınca ise benim yaptığım ayarlar geliyor.
Bir sorun olmazsa 2dk bi bakmanızı rica ediyorum Gülümseme
Güncel // sorunum hala çözülmedi arkadaşlar.
sıkıntı "#panelguest" stilinde,

"line-height" değeri 39px olduğu için biraz yüksek geliyor. 36px olarak değiştirirsen düzelir.
(08-01-2015, Saat:10:09)sledgeab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]sıkıntı "#panelguest" stilinde,

"line-height" değeri 39px olduğu için biraz yüksek geliyor. 36px olarak değiştirirsen düzelir.

Yalnız üye giriş yapınca normalleşiyor.
Sizin bu tavsiyenizi denersem üye giriş yapmadan direk misafirlerede mi bu gözükecek ?
Önce deneyip sorun devam ederse sorsanız ?

Giriş yapıldığında panelguest stili olmadığından sağda görünüyor. Panel guest reklamın sağa yaslanmasını engelliyor
(08-01-2015, Saat:19:39)sledgeab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Önce deneyip sorun devam ederse sorsanız ?

Giriş yapıldığında panelguest stili olmadığından sağda görünüyor. Panel guest reklamın sağa yaslanmasını engelliyor

Çok teşekkür ediyorum dediğiniz şekildeymiş.
Mybbde yeni olmasamda kullanmasını bilmiyorum teşekkürler tekrardan Gülümseme